Čaká nás zatmenie! Čo to pre nás znamená?

Milí čitatelia, vstupujeme do obdobia Zatmení. Tento rok ich budeme mať štyri, dve v Býkovi a dve v Škorpiónovi, logicky kvôli pozíciám Dračej Hlavy a Chvostu, ktoré sa na tejto osi nachádzajú. Takže tento rok to zasiahne najmä všetky fixné Znamenia Býk, Lev, Škorpión a Vodnár.  Prvé Zatmenie, ktoré prichádza na rad je Čiastočné Slnečné Zatmenie v Býkovi na 10 stupňoch a 8 minútach – 30.4.2022, ktoré bude priamo na Mesačnú Fázu temného Mesiaca.

Najviac sa dotkne tých z vás, ktorí máte ID Býka alebo osobné planéty na 9-10-11 stupňoch fixných znamení. To čo hrá pre nás je fakt, že toto Zatmenie je pre Európu neviditeľné a teda pravdepodobne najslabšie. Viditeľné však bude pre Južnú Ameriku a ak sa v tomto období niekto z vás bude nachádzať v daných mestách, bude zasiahnutý priamo a oveľa silnejšie.

V momente zatmenia budeme mať na oblohe prevahu – stellium planét v Býkovi – Slnko Mesiac, Urán, ktorý sa nachádza extra blízko Zatmenia a Dračiu Hlavu samozrejme, čo je zaujímavé je, že Merkúr bude práve priamo na nultom stupni v Blížencoch vo svojom domovskom postavení – Hermes bude teda oscilovať na tenkej hranici medzi svetlom a temnom ako večný prostredník nových informácií a dohodnutia. Príde mi to akoby mocnosti mali kongres. Rokovanie o tom, aké energie budú ďalej ovplyvňovať Zem a našu Fyzickú realitu.

Urán bude napomáhať masívnemu kolektívnemu prebudeniu sa zo zaspatosti a duchovnej nevedomosti ako značí stellium v Rybách na druhej strane – Mars, Neptún, Venuša, a Jupiter.

Z čoho mám ale dobrý pocit, je to, že medzi osobnými planétami sa nebude nachádzať žiaden ťažký aspekt a ani priama opozícia, čo ma núti vnímať toto Zatmenie ako diplomatické, jemné, yinové, sebareflektívne a do istej miery aj liečivé tam, kde ako kolektív ( Ryby ) naozaj potrebujeme.

Merkúr bude mať pozitívny aspekt na MC vo Váhach čo mi dáva nádej na vyššiu spravodlivosť prichádzajúcu z hora. Plus pozitívna zmena sa odráža aj v kolektívnej mysli, ktoré bude schopná pustiť temnotu, toxicitu a všetko negatívne čo pôjde vďaka pomocnej ruke Pluta na Merkúr!

Pluto dlhodobo tvorí krásny aspekt na Dračiu Hlavu čo mi dáva pocit, že zmeny, ktoré ako jednotlivci ale aj kolektívne nastolíme nám dláždia novú trvalú budúcnosť.  

Venuša bude v priamej konjunkcií s Jupiterom – čo je samo o sebe krásny moment kedy sa dve benefitujúce najpozitívnejšie planéty spoja v jeden mocný dar – zázračný moment, ktorý násobí každý pozitívny zámer a dobro. Uvidíme vzrast pomoci a spolupatričnosti celkovo vo svete. Spoločne tvoria Jupiter Venuša a Neptún silný prúdiaci rehabilitačný aspekt na našu minulosť, čistia karmu a vypúšťajú bahno cez filter odpustenia priamo skrz Dračí Chvost. Uvoľní sa veľa predkovskej Karmy!

Jediná planéta, ktorá sa bude nachádzať v tlaku ťažkého aspektu z oboch strán Dračej Hlavy aj Chvostu je Saturn – ktorý reprezentuje starý systém, autority, politikov a hláv ktoré ovládajú masy atď, ktorí budú mať veľký mínus a prídu aj o nejaké to políčko na svojej šachovnici. Pretože prvý ťah má Svetlo – Býk a dobro… a čo ma teší najviac je to, že aj to posledné ;)

Na individuálnej úrovni môžeme pracovať na sebe v súlade s energiami Býka a Rýb v našom Horoskope – kde tieto energie máte? Tam je pre vás vaša aktivita.

Prinesme spoločne liečenie a svetlo tam kde je to treba :)

Ryba symbolizuje náš duchovný zámer a Býk prenesenie jeho sily do fyzickej reality.

Nie je čas strácať čas priatelia.

S láskou napísala

www.altairastrology.com


Komentáre