Filmová Wonder Woman prezradila veľkú novinku

Vôbec nemusíte patriť medzi fanúšikov komixov, avšak herečku Gal Gadot určite poznáte. Úloha krásnej Wonder Woman jej priniesla popularitu na celom svete. Rodáčka z Izraelu tak dnes právo boduje v rebríčkoch najkrajších žien sveta. Na 35-ročnú herečku a však teraz čaká oveľa dôležitejšia úloha.

Krásu nezastavíš. Málokto dnes vie, že krásna Gal Gadot sa v roku 2004 stala najkrajšou Izraelčankou a svoje rodisko zastupovala na svetovom finále Miss. Globálny úspech si však brunetka vyslúžila až o niekoľko rokov, kedy ju obsadili do úlohy filmovej Wonder Woman.

Je to len pár týždňov, odkedy tvorcovia tohto filmu potvrdili prípravu tretieho pokračovania. Dnes je však viac než jasné, že na ďalší príbeh Wonder Woman si budeme musieť počkať. Gal Gadot totiž svojich fanúšikov prekvapila krásnou novinkou. Brunetka je opäť tehotná a čaká už svoje tretie dieťa.


Herečka už má so svojim manželom Jaronom Varsanom dcérky Mayu a Almu, či sa konečne dočkajú syna zatiaľ neprezradila. Gal tak čaká poriadne rušné obdobie, nakoľko už budúci rok by sa do kín mal dostať mimoriadne očakávaný film Kleopatra, kde si zahrá úlohu najznámejšej egyptskej panovníčky.

Zdroj foto: instagram.com/gal_gadot/

Komentáre