Nový trend zdravého životného štýlu Waterdrop je zero waste

Dnes už takmer každá spoločnosť rieši problém znečistenia životného prostredia, ale málo z nich pristupuje k tomu tak zodpovedne a detailne ako Waterdrop.

Waterdrop je jedinečný mikrodrink, ktorý vznikol vďaka originálnemu nápadu ochutiť vodu malou kockou z výťažkov a extraktov zo superpotravín. Stal sa novým trendom zdravého životného štýlu. Nápad vytvoriť mikrodrink vznikol v hlave biznismena a zakladateľa značky Waterdrop, Martina Donalda Murraya, ktorý počas dlhých letov v lietadle nechcel piť sladené nápoje v plechovke a vodu nemal rád. Potreboval mikrodrink, ktorý by bol vytvorený zo zdraviu prospešných látok, bez cukru, bez plastu a bude ho môcť mať stále pri sebe. Za 2 roky sa mu podarilo vďaka profesionálnemu tímu vedcov vytvoriť extrakt toho najlepšieho ovocia a bylín stlačených do malej kocky. Stačila už len čerstvá voda a jedinečný mikrodrink bol na svete.


Waterdrop má celosvetovo unikátnu receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Výnimočná nie je len vďaka kvalitnej produkcii, ale aj vďaka jej zodpovednému prístupu k životnému prostrediu. Od výroby, papierových obalov, sklenených fliaš, bambusových slamiek až po doručenie do domácností.

Waterdrop neustále pracuje na vývoji nových chutí, ktoré vytvára zdraviu prospešnou kombináciou vysoko kvalitného ovocia a byliniek. Rovnako dbá na praktické a dizajnové doplnky, ktoré sú vytvorené z recyklovateľného materiálu. Základným poslaním značky Waterdrop je pomôcť ľuďom k pravidelnému pitnému režimu a zároveň zbaviť seba aj prírodu nepotrebných plastových fliaš v nápojovom priemysle.


Waterdrop je v ponuke so širokým sortimentom mikrodrinkov, so sklenenými fľašami, dizajnovými puzdrami na e-shope, ktorý nájdete na stránke www.waterdrop.sk

Viac informácií nájdete na www.waterdrop.sk.


Komentáre