4 prekvapivé kozmetické zlepšováky, ktoré potešia vaše telo i peňaženku. Poznáte ich všetky?

Vymeňte odličovacie obrúsky za handričku z mikrovlákna alebo použite detské vlhčené obrúsky namiesto holiacej peny. Pozrite sa bližšie na tie najgeniálnejšie nápady.

Detské vlhčené obrúsky miesto peny na holenie
Pri holení nôh použite namiesto peny detské obrúsky. Potrebujete si v rýchlosti oholiť nohy a nemáte čas ísť do sprchy? Použite detské vlhčené obrúsky. Nohy nimi utrite, ohoľte ich a znovu utrite. Tento postup uplatníte hlavne pri pobyte v kempe alebo pod stanom, kde máte obmedzený prístup do sprchy.

Handrička z mikrovlákna miesto odličovacích obrúskov
Ďalšie užitočný tip, ako ušetriť je odstraňovanie make-upu handričkou z mikrovlákna namiesto drahých odličovacích obrúskov. Handričku stačí len navlhčiť vodou a zmyjete aj vodeodolnú riasenku. Vieme, že to znie až príliš dobre na to, aby to bola pravda, ale je to tak.

PVA lepidlo alebo vazelína miesto tekutého latexu
Aby vám nechty vydržali dlhšie  čerstvo nalakované, odporúčame ich na záver pretrieť vazelínou. Ak si nemôžete dovoliť tekutý latex, môžete použiť PVA lepidlo alebo len vazelínu. Vážne to funguje a vyjde to lacnejšie.

Bezfarebný lak na lacnej šperky
Ak vás trápia nevzhľadné fľaky, ktoré nechávajú na koži lacnej šperky, existuje jednoduchý a lacný spôsob, ako im predchádzať. Jednoducho šperk natrite bezfarebným lakom na nechty.

Zdroj foto: Freepik.com


Komentáre