Dámy, vyberte si toho najlepšieho muža podľa znamenia zverokruhu

Stále sa vám nedarí nájsť toho pravého muža, ktorý by vám vyhovoval po všetkých stránkach? Narazíte stále na nejaký problém, ktorý jednoducho nemôžete prekusnúť a z ideálneho vzťahu zostanú len oči pre plač a zlomené srdce? Nezúfajte a verte vo vyššiu moc. Nájdete si pána dokonalého, ktorého vám budú všetci závidieť. Ako na to? Dôkladne si ho preklepnite podľa dátumu narodenia.

Či sa vám to páči alebo nie, dátum narodenia nás ovplyvňuje viac, ako si myslíme. Pod vplyvom daného znamenia máme určité črty, charakteristiku a vlastnosti. Presne na to by sme mali dbať aj pri výbere dokonalého chlapa. Pozrite si jednotlivé znamenia a vyberte si toho, ktorý najlepšie zodpovedá vašim požiadavkám.

BARAN (21.3.-20.4.)- bojovník s nekonečnou energiou
Ak hľadáte muža, z ktorého srší energia a je plný vášne, potom je Baran tá správna voľba. Nepočítajte ale s nežnými slovami a hanblivými dotykmi. Akonáhle preskočí iskra, neexistujú pre Barana žiadne prekážky. Ide okamžite na vec, a to s maximálnou vášňou. Dajte si však pozor na jeho prudkú povahu. Rozvášnený oheň dokáže rýchlo vystriedať ľadové srdce. Ak túžite po pravej láske a romantike, Barana si radšej nevyberajte. Ak sa však do vás skutočne zamiloval, dokáže byť verný, musí mať však pocit, že ho v ničom neobmedzujete.

BÝK (22.5.-21.6.)- dokonalý pôžitkár
Akonáhle stretnete muža, ktorý si rád užíva život v každom smere, miluje všetko kvalitné a je typickým materialistom, je to jasné- narazili ste na Býka. Oproti Baranovi sa s vami pekne pohrá. Bude vás rozmaznávať a hýčkať. Aj keď si sex s ním budete užívať, po dlhšej dobe vás začne nudiť určitý stereotyp. Muža Býka sa nikdy nesnažte pochopiť. Len tak sa niekomu neotvorí a trvá mu veľmi dlho, kým sa rozhodne. Ak si však zvolí vás a vy ho uistíte o vašej láske, budete pre neho princeznou, ktorú bude rozmaznávať.

BLÍŽENEC (22.5.-21.6.)- muž so šikovnými prstami
S Blížencom nečakajte sex na jednu noc. Najprv vás tento muž bude chcieť spoznať. Ak nedôjde k súhre duší, nebude ani sex. Ak však skončíte v posteli, rýchlo vás dostane do varu. Rátajte ale s tým, že Blíženci sú voľnomyšlienkari a nedokážu byť sami. Potrebuje okolo seba neustále veľa ľudí a obzvlášť sa teší ženskej spoločnosti. Ak ste žiarlivá, dajte od neho ruky preč. 

RAK (22.6.-22.7.)- pragmatik
V osobe Raka spoznáte romantického, ale introvertného muža, pri ktorom rozhoduje nálada. Je konzervatívny s pragmatickým myslením. Veľakrát sa s vami bude milovať len preto, aby splodil deti. Ideálnym partnerom bude pre vás vtedy, ak ste maximálne poriadna a máte všetko rada. Akonáhle zvládne menší chaos, Rak prepadá neznesiteľným stavom.

LEV (23.7.-22.8.)- galantný nápadník
Ak ho zaujmete, znesie vám aj modré z neba. Obdivujte ho a noste na rukách. V posteli vás bude hýčkať, dá si tú námahu, aby vám poskytol najlepší sexuálny zážitok. A ráno sa vám ešte odmení raňajkami do postele. Pozor ale na jeho extrémnu žiarlivosť. Buď budete telom aj dušou jeho, alebo bude zle.

PANNA (23.8.-22.9.)- ľadový na verejnosti, vášnivec v prírode
Rátajte s tým, že na verejnosti medzi ľuďmi vám muž v znamení Panny nikdy neprejaví svoje city. Nevezme vás za ruku, ani vás nepobozká. Ak s ním však vyrazíte do prírody, stane sa z cudného muža nečakaný vášnivec. Vyhľadáva kvalitu, nie kvantitu. Nesmiete na neho tlačiť, inak ho vystrašíte. Rovnako sa vám nevyplatí kritika, pretože zakotví u inej.

VÁHY (24.10.-22.11.)- muž s argumentom na všetko
Nie nadarmo je tento muž narodený v znamení Váh. Neustále totiž váha, zvažuje, premýšľa a hodnotí. Bude teda nejakú dobu trvať, než sa rozhodne, či s vami zostane alebo nie. Milovať sa s vami bude len v absolútnom súkromí a len na príjemnom mieste. Ak bude mať pochybnosti, dostanete celú várku argumentov, a to zo všetkých oblastí života. Ak dostanete tohto muža do rovnováhy, dá sa s ním užívať krásny život

ŠKORPIÓN (24.10.-22.11.)- vášnivec vo všetkých smeroch
Muž v znamení Škorpióna vás zahrnie vášňou vo všetkých oblastiach života. Sex s ním bude divoký. Zasype vás vášnivými bozkami a užijete si s ním fantastické milovanie. Dávajte si však pozor. Bude vám verný len vtedy, keď bude spokojný a zamilovaný. Nesmiete potláčať jeho voľnosť a slobodu. Odvďačí sa vám tým, že sa nenechá zľákať iným pokušení.

STRELEC (23.11.-21.12.)- idealista s dobrodružnou povahou
Ak ste narazili na Strelca a po chvíli ho máte plnú hlavu. Je maximálne optimistický, idealistický a neustále má okolo seba davy ľudí. Rád spoznáva svete, a to aj v oblasti sexu. Ten mu nie je cudzí s nikým a nemá potrebu sa viazať. Erotika u neho predstavuje šport. Žiadne predohry, ide sa rovno na vec. Ak ho budete prekvapovať neustálymi zmenami vizáže, miest na sex a skrotíte jeho nespútanú vášeň, potom si ho udržíte.

KOZOROŽEC (22.12.-20.1.)- samotár s vnútornou sopkou
Ak sa rozprávate s týmto mužom, jeho povahe absolútne nerozumiete. Má okolo seba vysoký múr, hanbí sa ale aj napriek tomu je veľmi príjemný. Je priateľský a jeho city sú hlboko vo vnútri. Jeho povahu veľmi nezmeníte. Sex často odmieta. Nečakajte od neho žiadnu romantiku.

VODNÁR (21.1.-20.2)- muž žijúci vo virtuálnom svete
Do náruče Vodnára najčastejšie padnete kvôli sexu. Akonáhle prelomíte ľady, čaká na vás množstvo prekvapení. Musíte ale rátať s tým, že Vodnár má rád všetkých, a tak nikdy nebudete jediná. Pokým nebude stáť s vami pred oltárom, budete vždy len experiment.

RYBY (21.2.-20.3.)- romantik žijúci pre rodinu
Ryba rozhodne nie je záležitosť na jednu noc. Je to romantik, ktorý túži po rodine a potrebuje cítiť lásku a pohodu. Ak bude vzťah fungovať tak, ako má, urobí pre vás všetko. Musíte sa však pripraviť na jeho veľkú citlivosť.


Komentáre