Chcete si predĺžiť vlasy: Tu je návod, čo všetko by ste mali vedieť

Mnoho žien sa drží hesla: „Vlasy sú korunou krásy“. Avšak, nie každej je dopriate mať bohatú, dlhú hustú hrivu. 

Už niekoľko rokov tu máme metódu predlžovania vlasov. Každým rokom pribúdajú nové trendy. Niektoré sú obľúbené viac a iné menej. Ak však uvažujete nad predĺžením, je dôležité si veľa vecí najskôr overiť a preštudovať.

V prvom rade je najdôležitejšie navštíviť špecialistu na predlžovanie vlasov, ktorý vám poradí, čo je pre vás najvhodnejšie. Následne s vami prekonzultuje dané možnosti a spôsoby predlžovania vašich vlasov. Všetko však záleží od textúry vašich vlasov.

Nenechajte sa oklamať cenou. Je veľmi dôležité, aký typ vlasov si zvolíte. 

1. Ruské vlasy (Moldavsko, Uzbekistan, Kaukaz) sú 100 % panenské vlasy. To znamená, že neboli nikdy farbené alebo odfarbené.
Farba: hnedá, tmavohnedá alebo čiernohnedá.
Štruktúra: rovné, jemne zvlnené. Dĺžka: 45 – 85 cm.
Tieto vlasy môžete farbiť aj odfarbovať. Tieto úkony však musia byť vykonané profesionálnymi kaderníkmi.


2. Ruské blond vlasy (Kaukaz) + nové farebné odtiene sú vlasy vybielené veľmi šetrnou metódou, tzv. varením pri nízkej teplote. Jeden cop sa bieli približne 2 týždne.
Štruktúra: rovné, jemne zvlnené. Dĺžka 45 – 75 cm.
Tieto vlasy môžete farbiť aj tónovať.


Dôležité upozornenie! Ak vám niekto ponúka blond vlasy a prezentuje ich ako vlasy bez chemickej úpravy, je nutné dávať pozor. Samotné bielenie sa totiž bez chemického zásahu nezaobíde, takže vás klame.

Dávajte si tiež pozor na rôzne e-shopy na Slovensku, ktoré predávajú lacné čínske alebo vietnamské, chemicky upravené vlasy.


Cestujú za nami až zo zahraničia. Nie sme e-shop, avšak dbáme na kvalitu vašich vlasov. Je pre nás veľmi dôležitá kvalita a nie kvantita. Všetky vlasy spracujeme ručne, najkvalitnejším talianskym keratínom na objednávku. Ak túžite po krásnych vlasoch, kliknite si sem- M-Make-up & hairstyle.

Túžite po krásnej hrive? Napíšte nám do komentára pod článkom.

Zdroj foto: pexels.com


Komentáre