Seriál Emily in Paris pokračuje: Čo všetko vieme o druhej sérii?

Kedy sa môžeme tešiť na ďalšie parížskej dobrodružstvo, sexy Gabriela a štýlovú Camille? A pozor, možno príde aj Carrie Bradshaw!

Tvorcovia seriálového hitu Emily in Paris, a okrem iného aj Sex v meste, vynikajú v jednej veci - vedia dokonale rozdeliť spoločnosť. Hrdinky ich televíznych trhákov totiž buď milujete, alebo nenávidíte. Ak patríte do prvej skupiny, boli ste určite 11. novembra minulého roka správou o pokračovaní parížskeho dobrodružstve marketingovej manažérky Emily nadšení. Netflix túto novinku originálne oznámil prostredníctvom fiktívneho listu, ktorý napísala šéfka Emily, Sylvie Grateau.

Čo si budeme hovoriť, Američanka Emily je roztomilá, ale nás oveľa viac zaujala štýlová Parížanka Camille a samozrejme aj jej sexy priateľ Gabriel. Na toho sa vďaka bohu môžeme tešiť aj v druhej sérii, kde bude súčasťou ďalších vzťahových drám. V záverečnom dieli prvej série sa totiž iskrenie, ktoré medzi Emily a Gabrielom bolo od začiatku, premenilo v obrovský plameň a my sme sa konečne dočkali žeravej posteľovej scény. To malo slúžiť ako rozlúčkový sex, pred tým než sa Gabriel odsťahuje do Normandie. Sťahovanie sa ale nakoniec nekonalo a posledné, čo sme v seriáli mohli vidieť, bola správa, kde Camille píše Emily, či si môžu pohovoriť. Došlo jej, čo je medzi Gabrielom a Emily, alebo ich spolu dokonca videla?

Prečítajte si aj: Chceš byť krásna ako Jennifer Lopez? Vieme, ako na to!


Čo sa bude diať v druhej sérii?
Podľa tvorcu seriálu Darrena Stara sa Emily bude v Paríži cítiť viac ako jej obyvateľka než ako cudzinka. "Usadí sa tam a bude viac nohami na zemi," uviedol Star v rozhovore pre Oprah Mag a dodal, že by rád dal väčší priestor vedľajším postavám, ako je napríklad Philippine Leroy-Beaulieu.

Predstaviteľka Emily, Lily Collins, ktorá je zároveň producentkou seriálu, nedávno zdieľala svoje nadšenie pre druhú sezónu. Počas rozhovoru pre Vanity Fair povedala: "Bola by som šťastná za možnosť vrátiť sa do Paríža kvôli druhej sérii. Pri natáčaní tej prvej vzniklo veľa situácií, pri ktorých sme si povedali, to si zapíšte, to použijeme pri pokračovaní."

Neprehliadnite: Móda podľa Jennifer Aniston: Tri nadčasové kúsky, ktoré musíte mať v šatníku


Aké bude obsadenie?
Hlavné obsadenie z prvej série sa objaví aj v pokračovaní. Darren Star uviedol, že sa opäť môžeme tešiť na Lily Collins, Lucasa Bravo, Camille Razat aj Ashley Park. Nebudú chýbať ani zamestnanci Savoir Philippine Leroy- Beaulieu, Samuel Arnold a Bruna Gouery.

Dokonca je šanca, že sa objaví aj Carrie Bradshaw. "Veľmi sa mi tento nápad páči, možno by som sa o neho mala podeliť aj s Darrenom Starem. Carrie by sa mohla objaviť ako odraz v okne. Emily by išla, pozrela by sa na svoj odraz, ale videla by tam Carrie, potom by sa pozrela znova a už by videla len seba. To by bolo skvelé," uviedla herečka.

Odporúčame: Bolestivé priznanie Demi Lovato: Prekonala som tri mŕtvice a infarkt!


Kedy začne natáčanie?
Natáčanie momentálne komplikuje pandémie koronavírusu a všetky bezpečnostné opatrenia. Podľa plánu by mala prvá klapka prebehnúť tento rok na jar. Vzhľadom k aktuálnej situácii, ale nikto nedokáže povedať, ako to všetko bude. Len si to predstavte, jar v Paríži! Ak stále nebudeme môcť cestovať, dúfame, že druhá séria vyjde čoskoro a my sa budeme môcť do mesta zamilovaných pozrieť aspoň prostredníctvom nových dielov seriálu.

Je už trailer Emily in Paris 2?
Vzhľadom k tomu, že natáčanie ešte nezačalo, zatiaľ žiadna ochutnávka druhej série nie je. Očakávať by sme ju mohli na konci roka 2021.

Kedy druhá séria vyjde?
Ak natáčanie prebehne tento rok na jar a v lete, je pravdepodobné, že si budeme musieť počkať do roku 2022. O novinkách vás budeme informovať.

Zdroj foto: instagram.com/emilyinparis/


Komentáre