Veľký test korektorov: Ktorý zakryje kruhy pod očami aj výražky?

Korektor je pre mňa neoddeliteľnou súčasťou každodenného, ale aj večerného makeupu. Bolo veľmi ťažké a zdĺhavé nájsť na trhu tie správne produkty, ktoré naplnia všetky moje očakávania. Vďaka testovaniu, obmieňaniu a objektívnemu hodnoteniu som mohla zostaviť TOP 5 korektorov, za ktoré som veľmi vďačná, kedže si bez nich nedokážem predstaviť žiadne, čo i len jednoduché, 5 minútové líčenie

Tarte Shape Tape
Dokonalný a môj najobľúbenejší korektor! Vygumuje každú nedokonalosť pleti bez pocitu zaťaženia. Kruhy pod očami zmiznú pod jednou vrstvou. Rada ho používam aj ako bázu pod očné tiene, ktoré potom vydržia celý deň. Veľkou výhodou je to, že nezalieza do vrások, má veľký aplikátor, vďaka ktorému si nanesiete dostatok produktu na jedenkrát a má väčšie balenie, ako iné korektory na trhu. A kráááásne vonia. 

NYX Can't Stop Won't Stop
Tento korektor ma veľmi prekvapil, kedže za pomerne nízku cenu, som vôbec neočakávala tak vysokú kvalitu. Príjemná textúra, široký výber odtieňov, vysoká krycia schopnosť, krásny matný finish. Jediné, čo mu môžem vytknúť je klasické, malé balenie, kvôli čomu som si musela kúpiť naraz dva kusy, aby som sa o jeho kvalitách presvedčila z dlhodobého hľadiska. 

MAC 24h
Je veľmi podobný predchádzajúcemu kolegovi od NYX-u. Rozdiel je v tom, že MAC o niečo menej kryje kruhy pod očami a začervenania na pokožke. Musím ale podotknúť, že tých 24 hodín naozaj vydrží a pokožka sa pod ním nemastí. 

YSL Touche Éclat
Tento luxusný pomocník nemôže chýbať žiadnej žene, ktorá hľadá ľahké, prirodzené krytie a úžasne rozjasnený efekt. Vďaka zloženiu, ktoré dokáže mimoriadne efektívne odrážať svetlo, budete vyzerať ako po 12 hodinovom spánku. Rada ho používam na vystúpené časti tváre, kde je rozžiarenie vítané. Veľké plus robí aj zlatý obal s praktickým dávkovačom. 

Huda Beauty overcheiver concealer
Legendárny korektor, ktorého sme sa my, všetky Huda maniačky, nevedeli dočkať. Má asi naozaj neprekonateľnú kryciu schopnosť, ktorá sa dá najlepšie využiť pri probléme pigmentových škvŕn, akné, začervenania. Má najkrajšiu vôňu, akú nemá žiadna iná značka a príjemný chladivý, kovový aplikátor. Pozor si ale dávajte pri aplikácii na očné okolie, príliš zalieza do vrások, z toho dôvodu odporúčam očné okolie prenechať inému korektoru, a tento použiť na zvyšok tváre.

Komentáre