Veľký horoskop pre rok 2021 (2. časť)

Dnes vám prinášam ďalšie záchytné body pre váš rok 2021. Vždy všetko čítajte pre Ascendent, Mesiac a Slnko. Pokračujeme druhou polovicou Zodiaku. Ak je nejaká časť vášho ID v prvej polovici Zverokruhu prečítajte si prvý diel tohto článku.

Prečítajte si prvú časť: Rok 2021 (1.časť)

Škorpión
V tomto roku sa vás dotkne pôsobenie novu a splnu. Najdôležitejšou udalosťou bude hlavne mesačné zatmenie v býkovi, ktorý je vašim protikladom. Uskutoční sa 19.11. - Na 27° Býka 17′ - vtedy sa u vás môže spustiť veľmi silné citové prebudenie v konflikte s romantickým partnerom alebo cez intímne vzťahy. Rola matky vo vašom živote a teda feminná energia bude mať čo povedať. Všeobecne platí, že čím viac planét máte okolo Slnka, tým silnejšie toto zatmenie pre vás bude.

15.5. sa presunie Jupiter do rýb, čo bude pre vás oázou radosti. Konečne niečo vo vodnom elemente, čo vám prinesie hojnosť, radosť, šťastie a rozmach do oblasti života, v ktorej máte ryby a všeobecne do oblasti kreativity, umenia, detí a milencov. Myslím si, že sa máte na čo tešiť.

Najlepším mesiacom pre vás môže byť júl. Vtedy bude váš vodný element veľmi balansovaný a budete prekypovať energiou a láskou od rýb aj raka. Bude to skvelé obdobie na rozmach vo vašom živote. V októbri dbajte na to, aby ste nestratili financie alebo sa nedostali do tajného ľúbostného trojuholníka, nedopadlo by to najlepšie. Vzhľadom na postavenie Venuše pri Dračom chvoste.

Strelec
Tento rok ste celkovo poznačený tým, že máte vo svojom znamení dračí chvost, čo znamená, že máte ešte veľa práce zbavovať sa toho, čo nepotrebujete z minulosti. Nenechajte žiadne okienka visieť vo vzduchu, aby vás neobmedzovali na ceste vpred. Hlavne, ak niekomu dlžíte financie alebo romantické ospravedlnenie. Uzavrite hlavne aféry lásky a srdca, ak viete, že máte čosi otvorené. Najlepšie tak urobíte v júni alebo októbri.

21.6. sa vaša planéta Jupiter obracia retrográdne, a teda jeho sila bude znásobená. Bude to dlhšie obdobie, kedy môžete cítiť, že váš optimizmus a váš šťastný mód vyprcháva a tlačí sa do podvedomia. Avšak tým, že Jupiter tu na chvíľku mení znamenia a ide do rýb, pocítite vnútorné pohnutie smerom k cieľu v živote. So svadbou sa neponáhľajte kým dračí chvost neopustí vaše znamenie, čo bude v roku 2022.

Dbajte na zatmenia, ktoré sa budú diať vo vašom znamení až 2x tento rok. Prvý bude 26.5. na 5° strelca. A druhý bude 3.12. na 12° strelca.

Kozorožec
Tento rok vám konečne odľahne od záťaže, ktorú ste si niesli posledné tri roky. Mnohí ste prešli priamym peklom a ste radi, že ste dorazili von na svetlo a čerstvý vzduch, ktorý priniesol posun Saturnu a Jupitera von z kozorožca. Tento rok začal pre vás náročne, pretože odchodom týchto planét mohla odísť aj stabilita a mnohí ste mohli prísť o člena rodiny, priateľa alebo partnerku. 

Jupiter v rybách vám tento rok na dva až tri mesiace dokáže pomôcť v biznise a priateľstvách. V cestovaní vás vezme na miesta, kde zažijete magické a čarovné momenty. Nezabudnite na to, bude to obdobie medzi 17. májom a koncom júla.

26. apríla vám vstúpi do vzťahov Mars a môžete sa rozhorieť plameňom a vášňou, aj k relevantne mladším ale všeobecne Pluto, ktoré u vás zostáva do 2024 sa bude neustále presviedčať, či si stojíte za svojim po dlhom vzťahovom trápení. Či viete byť dominantný a či máte hranice.

Ak nie aj tieto nové vzťahy odstráni Pluto v retrográde do októbra. Začiatkom novembra si prídete na svoje vstupom Venuše aj Mesiaca vo vášho znamenia, avšak kým prejdete šťastlivo do 2022 aj vy budete asesovať financie, vzťahy a partnerstvo ešte poslednýkrát, pretože tentokrát bude Venuša retrográdna na konci roka práve u vás. Od 19. decembra vedľa Pluta, čiže sa budete pozerať extra hlboko.

Vodnár
Toto je váš rok, kedy Saturn aj Jupiter pomáhajú rozmachu aj novej štruktúre vo vašom živote. Nič neostane také ako bolo a vy sa postupom času naučíte znova dýchať. Ak máte však v osobnom horoskope veľa kozorožca, zmeny a posun vpred bude ako na hojdačke striedať depresia alebo únik vízie z pred očí. Musíte si dať pozor na vlastné limity, deštrukciu svojho tela a nervového systému. Je podstatné dbať na zdravie aj na úkor malých strát vo vzťahoch.

Koncom mája budeme mať nové vzdušné Stellium. V blížencoch sa môžete aj vy ocitnúť v dobrom kolektíve, v dobrej nálade a ťahať s mnohými ľuďmi za jeden povraz, starať sa o sociálne zmeny a byť aktívnou súčasťou novej spoločenskej normy. Pozor na úpadky a problémy so štátnymi orgánmi v dobe retrográdneho Saturnu a jeho neviditeľnosti.

V máji celkovo netlačte na pílu. Ak budete cítiť, že vonkajšie okolnosti vás frustrujú, je čas sa ukľudniť a podrobiť sa býčej energii v ktorej je aj Urán a ten vždy vie, čo je pre vás dobré na fyzickej úrovni. Hlavne sa sústreďte na svoje telo viac ako inokedy. Odložte všetky denné úniky, telefón a venujte čas sebe. V Auguste pozor na konflikty hádky a problémy na poli vzťahov, partnerstva či manželstva. Bude podstatné zosúladiť vonkajší konflikt hlavne vnútorne.

Ryby
Hneď v máji okolo vašich narodenín máte krásne energie okolo novu a splnu. Mnohým z vás sa vleje radosť do žíl. Hoci budete riešiť veľké témy v živote, stále budete cítiť pomoc z hora a od vesmíru pomocnú ruku v obleku náhod.

14.5. vstupuje Jupiter na ochutnávku do vášho znamenia udeje sa vám niečo ako zázrak. Predtucha toho čo príde v roku 2022, kedy Jupiter bude celý rok pri vás. Obdobie šťastia, rozmachu, hojnosti a pomoci, náhod a radosti hlavne tam, kde máte ryby vo svojom osobnom horoskope. Tí z vás s ASC rýb pozor, na nekontrolovateľné zmeny váhy. Ak sa však budete snažiť o vyformovanie postavy môžete mať šťastie a dosiahnuť úžasné výsledky hlavne, ak ste doteraz trpeli nadváhou. 2022 všeobecne je váš čas na úžasne dobrú zmenu.

U vás za najzložitejší mesiac vnímam september a koniec augusta, v ktorom budú planéty v panne konfrontovať vašu domovskú planétu Neptún, a vytvárať tak nedorozumenia a nepochopenie vo vzťahoch či v romantickom partnerstve. Veci sa utrasú až v novembri, kedy sa opäť budete tešiť hĺbke a intenzite prežitkov. 29.12.2021 začína váš jupiterský rok v rybách naplno. 

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com

Komentáre