Skvelá správa: Nový film od Evity príde do kín už v decembri!

Po veľkých úspechoch filmov Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť prichádza na strieborné plátna tretí film z pera obľúbenej autorky Evity Twardzik. Komédia V lete ti poviem, ako sa mám, mapuje životy partie štyridsiatnikov, ktorí sa kamarátia od detstva a dodnes sa stretávajú už spolu so svojimi rodinami. Ak sa už neviete dočkať, poznačte si termín 2. decembra 2021. 

Priatelia sú rodina, ktorú si vyberieš. Týmto heslom sa riadili tvorcovia počas nakrúcania filmu V lete ti poviem. Táto očakávaná snímka je o partii priateľov, ktorých snaženie smeruje k jedinému cieľu: „Byť šťastný“. Napriek tomu sa medzi nimi začínajú objavovať tajomstvá, ktoré ich životy navždy zmenia. 

„Bolo neuveriteľné, ako sa pri prvých premietaniach pre rôzne ženy z nášho okolia každá z nich našla v inej postave. Každá sa usmievala na inom mieste, slzy tiekli inokedy,“ prezrádza autorka scenáru Evita Twardzik. 

Film vznikal v koprodukcii troch krajín – Slovenska, Česka a Rumunska. V hlavných úlohách tak uvidíme domácich hercov Petru Vajdovú, Soňu Norisovú, Dominiku Morávkovú, Annu Šiškovú, Mariána Miezgu a Jána Koleníka. Pred kamerou však bude mať svoje zastúpenie aj Česko, ktoré reprezentujú Tereza Kostková, Simona Babčáková, Martin Hofmann, Ondřej Sokol a Jaroslav Plesl. 

Prečítajte si aj: Dominika Mirgová si plní obrovský sen! Skončí so spevom?


„Ženské hrdinky sme doteraz vždy stavali na osobnostiach známych nášmu publiku a mužských hercov sme mali zo zahraničia. Tentokrát prinesieme z cudziny. Možno aj preto, že film V lete ti poviem, ako sa mám nemá jednu – dve hlavné postavy, ale je to celá partia kamarátov ako hlavných hrdinov,“ vysvetľuje producentka filmu Oľga Núñezová zo spoločnosti Nunez NFE.

Zdroj foto: Nunez NFE

Komentáre