Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Tento týždeň sa nachádzame v období blížiacich sa zatmení. Pozitívnou správou je, že nás v tomto roku čakajú len štyri. Prvé zatmenie nás čaká 26.5.2021. Pevne verím, že všetky informácie, ktoré som vám doposiaľ napísala o zatmeniach  zužitkujete aj tento rok.  Tento týždeň by sme sa mali sústrediť na Slnko v blížencoch a silnú konjunkciu Venuše a Dračiu hlavu v blížencoch. V období blížencov môžete dostať svoju vesmírnu poštu. Kam zavíta vo vašom živote zavíta boží posol Hermes? Čo osvetlí slnečný blíženec vám? Prečítajte si v našom horoskope.

Baran
Venuša a Dračia hlava vám prinášajú možnosť zamilovať sa do niekoho, koho poznáte a môže byť v okruhu vašich priateľov, či známych. Osudové spojenie môže prísť cez štúdium, cestovanie, výlet, obchod alebo na mieste, kam sa chodíte zabávať a vzdelávať zároveň. Nie je náhoda, že sa budete nachádzať v tej istej knižnici alebo na rovnakej prednáške. Či už si pôjdete kúpiť bicykel a spoločne pôjdete rovnakým tajným chodníkom. Buďte aktívny a spoznávajte okolie. Uvidíte, že prekvapenie na seba nenechá dlho čakať. Tí z vás, ktorí chcete začať podnikať, máte zelenú. 

Býk 
Ak ste mali doteraz finančné suchoty, zrazu začnete prichádzať s novými nápadmi, ktoré sa vám budú z hlavy len tak sypať. Ponuky budú prichádzať a bude podstatné, ako budete so svojimi ideami pracovať. Ak ich poviete správnym ľuďom, tak je možné, že sa váš príjem znásobí. Vďaka kamarátom, súrodencom alebo partnerovi sa môžete dostať k novej perspektíve toho, akú máte hodnotu. V tomto období si môžete vytvoriť nové priority. Pokúste sa zorganizovať si čas a financie tak, že budete vo veľkom pluse. Počúvajte ľudí okolo seba a nechajte si poradiť špecialistom. Šťastena je na vašej strane. Môžete sa dostať k niečomu hmotnému, po čom dlho túžite alebo skvele investovať, tak smelo do toho.

Blíženci
V tomto období sa môžete stať pre ostatných ľudí spojkou k ich šťastiu. Vo vašom zozname ľudí môže byť niekto, kto potrebujete niekoho, koho poznáte a vy sa rozhodnete týchto ľudí dať dokopy. Okrem toho môžete sami pocítiť, že ste pre ľudí príťažlivejší a zaujímavejší. Budete k sebe priťahovať osoby a situácie magickým prútikom. Mnohí z vás zdvihnete kotvy z miesta kde žijete, zmeníte výzor a prehodíte svoju životnú koľajnicu do celkom nového miesta. V podstate sa dá povedať, že vás čaká životná zmena. Dokonca aj láska k sebe samému vám môže priniesť vysnívanú polovičku.

Rak
Otvorí sa vám vaša spirituálna cesta tak, ako nikdy predtým. Môžete očakávať spoluprácu mnohých svetelných bytostí, obrovské informácie a sny plné odkazov. Môžete pocítiť veľké uvoľňovania podvedomia, minulosti, karmy a iných nánosov vašej bytosti, ktoré už dokončili svoju prácu. Musíte si však dať pozor, aby ste sa nedostali tam, kam nechcete. Ak nie ste skúsený v tejto oblasti, nájdite si učiteľa. Niektorí z vás budete ťahaní do zahraničia alebo budete nutne potrebovať relax a úplný únik od vašej práce a života.

Lev 
Dračia hlava má pre vás prekvapenie v podobe možnosti presadiť svoj plán. Môžete získať fondy, pomoc alebo podporu ľudí. Tí z vás, ktorí máte alebo ste mali problémy vo vašom manželstve, môžete teraz stretnúť toho pravého. Tým z vás, ktorých trápi vzťah so svokrovcami alebo rodinou, sa môže stať signifikantná premena a môžete sa pomeriť, ba dokonca zhodnúť v tom, že sa pochopíte navzájom a začnete ťahať za jeden povraz. Teraz je skvelé obdobie na sociálne kampane, reklamu a vloženie energie do sociálnych sietí.

Panna
Budete bojovať so zmenami v práci, pretože určité postavenia blíženca budú vyvolávať problémy vo vašej kariére a budete musieť možno uviesť isté veci na pravú mieru. Výmena názorov nebude zlá cesta, ak dokážete nájsť riešenie slušnou konverzáciou a diplomatickosťou. Ak sa vo vašej povesti objavia čierne miesta, nesnažte sa ich za žiadnu cenu skrývať alebo zvaľovať vinu na iných. Musíte urobiť prvý krok a nechať sa zasiahnuť paľbou. Potom sa očistiť faktami a pohnúť sa ďalej. Všetko sa opraví aj samé.

Váhy
Nastal čas preradiť sa z bežného životného kolotoča na duchovnejší. Máte v sebe myšlienky, ktoré ste akoby počas dňa zabúdali používať a napájate sa znova na ten istý metrix. Z toho vzniká chaos, problémy a bežné riešenie situácií. Vesmír vám vraví stačilo, je nutné konečne prijať svoju novú cestu a pridať do svojho dňa aj dušu. Pridajte si do obzoru vyššiu oktávu života. Stretnete alebo sa napojíte na osobu, ktorá vás povedie von zo života, ktorý ste viedli doteraz a pomôže vám objaviť nový rozmer vášho žitia. Taký, ktorý nenaplní len vaše vrecká ale aj vaše srdce.

Škorpión
Teraz je obdobie, kedy môžete vyhrať súdny spor. Ak vás niekto žaluje, môžete použiť veľa informácií a manipulácie tak, aby sa vám všetko podarilo. Energia blížencov vám môže pomôcť nakloniť si pravdu na svoj smer. Podstatné je, či ustojíte následky. Ak je pravda na vašej strane a stojíte pred zákonom, Dračia hlava vám dá do cesty všetko a každého, aby ste sa stali víťazmi sporu. Ak ste v problémoch za ktoré zodpovedáte, môže vám pomôcť iba tak, že dostanete ten najmenší trest. Venuša vám pomôže zmobilizovať vaše sily a prijať tie stránky seba, ktoré ste doteraz neprijali. Niečo, čo vás trápilo sa rozplynie. 

Strelec
Podarí sa vám uzavrieť skvelý biznis s niekým, na kom vám pracovne záleží. Niektorí k sebe môžete dokonca pritiahnuť viac klientov, zákazníkov alebo sa dohodnúť tam, kde ste mali veľké spory na ceste von. Venuša vám pomôže  diplomaticky sa vyhnúť zbytočným katastrofám alebo konfliktom, ak sa budete držať faktov a pravdivých informácií. Keď sa budete snažiť niekoho zmanipulovať na sladké reči, môžete skončiť zmanipulovaný vy. Stavte iba na to v čo veríte, nech sa deje vo vašom okolí hocičo. Niektorí z vás môžete očakávať príchod nových partnerských vzťahov, ktoré majú stabilnú budúcnosť alebo vyhliadku na sobáš. 

Kozorožec
Blíženecké stellium od vás chce, aby ste si lepšie zorganizovali svoj deň. Dokonca sa naučíte po lepšie komunikovať s kolegami, šéfmi alebo so svojimi zamestnancami. Teraz je správny čas na revíziu firmy, dokladov, dokumentov, pracovných zmlúv a rozhodne aj toho, či potrebujete nového človeka, asistenta alebo či treba niekoho posunúť zase ďalej. Nebojte sa, niekedy je to to najlepšie, čo urobíte. Niektorý z vás sa začnete lepšie starať o svoje zdravie a s Venušou sa vám bude aj dariť. Ak ste dlho neboli na testoch, ako ste na tom fyzicky, toto je vaša príležitosť sa do bodky preskúmať. 

Vodnár
Dobre sa pozerajte, či na obzore nie je láska vášho života. Ak ste už strácali nádej, cez isté správy z vášho okolia znova pochopíte, že aj vám sa môže pošťastiť. Ak chcete začať nový romantický vzťah, tak smelo do toho. Spoznáte ľudí, ktorí vás očaria. Keď si dobre vyberiete, nájdete tú dokonalú polovičku. Rovnako sa vám bude dariť v tvorení nových umeleckých diel, ak je to vaše hobby alebo zameranie. Niektorý z vás sa môžete stať rodičmi a pritiahnuť si do života veľa nových kreatívnych bodov. Iní si nájdete skvelých milencov, no nemusí to trvať večne. Ak chcete opustiť prácu a začať tvoriť, teraz je ten najlepší čas.

Ryby
Blíženecké stellium s Dračou hlavou sa vám snaží manifestovať bývanie a rodinné záležitosti. Ak ste sa doteraz hádali kvôli majetku, rodinnej minulosti, dedičstvu alebo deťom, je možné, že v období okolo júna, sa všetko vykryštalizuje. Podstatné je, aby ste si nič čo sa týka rodinných problémov, nenechávali pre seba. Blíženec chce, aby ste o tom hovoril, aby vás bolo počuť. Na tom, aké slová si zvolíte, bude stáť aj to, ako sa ostatní postavia k tejto skutočnosti. Je čas urobiť doma poriadok. Niektorých z vás môže čakať sťahovanie, prírastok do rodiny alebo prerábka domu. Pár z vás nájde informácie o svojich predkoch a skrytej minulosti.

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com


Komentáre