Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom horoskope (2. časť)

Váhy
Môžete začať svoje hobby speňažovať, svoje vedomosti, ktoré ste doteraz robili pre zábavu. Ľudia vás budú vnímať veľmi pozitívne a aj to čo robíte, hlavne preto, že je to vaša vášeň a viete čo robiť aby ste uspokojili ľudí na všetkých zmysloch. Nebojte sa to aspoň skúsiť a uvidíte ako sa budete cítiť, možno budete príjemne prekvapení.

Škorpión
Pomaly sa blíži vaše obdobie a prvá energia vo vašom znamení je vo vašej hrdelnej čakre. Budete sa chcieť stíšiť a možno obmedziť stretávanie a komunikáciu s ľuďmi, lebo v nej neuvidíte takú hlbokú dôležitosť ako ostatní. Budete sa skôr venovať konšpiračnými teóriami a záhadami sveta. Zmení sa vám spôsob akým ste doteraz vnímali seba a svoje miesto vo svete a váš prístup k nemu.

Strelec
Pre vás vidím sny s hlbokým podvedomím zmyslom a odkazmi. Prehlbovanie vášho duchovného sveta, vášho spirituálneho bohatstva a taktiež možno venovanie sa seminárom, filmom dokumentom školám či kurzom zameraným na dušu a nevedomie. Veľmi dobré obdobie na cestovanie do zahraničia alebo amazónie vyskúšať prežiť a možno skúsiť šamanistický výlet.

Kozorožec
Vy prejdete nazad ku koreňom toho kto ste a v čo ste vždy verili v hĺbke seba. Vaše presvedčenie o svete ako takom o ľuďoch vo vašom sociálnom kruhu a ich správaniu sa k vám. Opäť budete odstrihávať ľudí alebo im veľmi intenzívne vyjadríte svoje hodnoty a pravidlá. Ak necítite rešpekt a stabilitu od ľudí okolo seba vyberiete si absolútnu samotu namiesto nich. A nebudú vám chýbať, no vy budete chýbať im.

Vodnár
Určitý kontakt ktorý sa k vám dostane, istá informácia ktorá vám chýbala na to aby ste sa rozhýbali vo vašej kariére sa k vám konečne dostala. Vy sami ste sa totižto museli rozhodnúť čo chcete robiť vo svojom živote a kam chcete nasmerovať svoju energiu. Toto nie je len o povolaní či kariére na fyzickej úrovni, ale všetko to ako sa prezentujete vo svete a ako vás vnímajú ľudia. Možno je tiež načase nájsť vlastnú autoritu.

Ryby
Trasformačné obdobie a hlboko liečivý čas pre vás, odpútavanie sa od toxických myšlienok, presvedčení a sebazrážania. Zmeňte svoj vnútorný dialóg k sebe samým a vonkajší dialóg k ostatným a uvidíte čo sa stane vo vašej realite. Nebudete možno musieť z nej toľko utekať.


Napíšte nám, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@ AltairAstrology@gmail.com

Zdroj foto: Unsplash.com

Komentáre