Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká? Prečítajte si v našom horoskope 2. časť

Zistite, čo vám prinesú najbližšie dni v oblasti vzťahov, práce a zdravia. Prečítajte si týždenný horoskop pre vaše znamenie.


Váhy
Slnko Mesiac Asc
Toto zatmenie je pre vás silné hlavne vo vašom vzťahu s Matkou a ženami vo vašom živote. Ponúkne sa vám uvedomenie, aké to naozaj je byť ženou v tomto svete a odkiaľ môžete čerpať silu. Čo vo vás vyvolá slovo patriť niekam, alebo patriť k niekomu? Je možné, že pre vás doposiaľ rodina znamenala iba sebapotláčanie a kompromis, no máte otvorené dvere do minulosti, v ktorej objavíte viac ako len spomienky. Tento Spln vám odomkne vedomie línie žien z vášho rodokmeňa a odhalí takú hĺbku do akej budete ochotní vkročiť. Pre tých z vás, ktorí sa trápite nad vašou rodinnou situáciou, tažkými vzťahmi ktoré vyzerajú, že sa nikdy nezmenia, skúste rodinné konštalácie. Vždy je cesta von.

Škorpión
Slnko Mesiac Ascendent
Škorpióni počas tohto obdobia zvlečiete nejednu kožu. Vaše základné náhľady na život, ktoré ste si tvorili počas každodenných prežitkov po dlhé roky, sa môžu odlúpnuť ako šupka cibule. Inšpirujú vás ľudia vo vašom okolí, kolegovia či príbuzní. Zistíte aj že už nechcete trpieť na určitých kamarátskych vzťahoch tak, ako doteraz len zo zvyku. Nemusíte sa nechať týmito vzťahmi definovať a ani ovplyvňovať. Možno sa niektorí z vás rozhodnú opustiť staré známe mesto alebo lokalitu a začnete na novo s čistým štítom niekde inde. S novým okruhom priateľov si budete môcť vytvoriť nové zvyky a tradície. Nebojte sa nového, veď vy ste ho predsa priamym stelesnením.

STRELEC
Slnko Mesiac Ascendent
Pre vás Strelcov veci, ktoré doteraz dávali pocit fyzického bezpečia sa môžu zmeniť a ukázať v novom svetle. Tak  budete môcť pochopiť, že skutočná stabilita spočíva vo vašom vnútri. Témy pre vás sú hodnota, krása, chuť, pôžitok a názor na ne sa môže radikálne pretransformovať, a tým aj vaše správanie sa k okoliu, ženám peniazom a veciam, ktoré vlastníte. Nie je v tom žiaden limit. Ak ste mali nejaký zlozvyk, pre ktorý ste strácali financie alebo iné hmotné zdroje, Mesiac vám pomôže sa ich zbaviť raz a navždy. Ak stratíte niečo fyzické v tomto týždni všimnite si ako sa vďaka tomu cítite a možno vám to pomôže si uvedomiť na čo máte podvedomé putá. Ak stratíte všetko, čo vám naozaj zostane na čom záleží?

Kozorožec
Slnko Mesiac Ascendent
Pre Vás Kozorožcov sa niekoľko posledných Zatmení priamo prepája s vašim znamením a dotýka sa veľmi výrazných sfér vášho života. Tentokrát sa Mesiac zameral na to, kto ste vo svojej pravej podstate. Prichádza k vám možnosť sa vidieť z pohľadu pozorovateľa či už cez vnútorné uvedomenie, sny alebo projekcie. Uvedomením si seba samých a porozumeniu kým ste teraz, vám osvetlí, kým chcete naozaj byť. Ak je Kozorožec vašim vychádzajúcim znamením môžete zmeniť spôsob, akým sa dívate na svet a ako sa svet díva na vás. Spôsob, akým pristupujete k situáciám, ľuďom, obliekaniu, gestikulácií a vyjadrovaniu. Váš prerod sa postupne prejaví na fyzickej úrovni a šokujete nie je len seba ale aj všetkých vo svojom okolí.

Vodnár
Slnko Mesiac Ascendent
Vaše znamenie je priamo prepojené s Vesmírom, a preto čokoľvek vrcholí tento týždeň, vy už dávno cítite a viete. Silné odkazy, rady a vedenie sa vám môže dostať v snoch alebo v momentoch, kedy sa zasnívate a ponoríte do mimo zmyslovej hladiny. Hlboké precitnutia do pocitov odpustenia, jednoty, uvoľnenia, odovzdania a splynutia so všetkým navôkol otvára Mesiac pre vás a vašu dušu. Môžete nechať odísť svoj postoj k celému ľudstvu ako takému, k sociálnym normám, precitnúť do osobnostnej a vnútornej reformy, ktorá prispeje k zveľadeniu kolektívneho vedomia. Ak budete mať chuť odísť z krajiny, v ktorej žijete, absolútne sa vytratiť z radarov spoločnosti urobte to. Na mieste, kde budete sami so sebou dosiahnete vytúžený vnútorný pokoj.

Ryby
Slnko Mesiac Ascendent
Ryby ste veľmi naladení na pohyb Mesiaca ako aj Raci. Takto zosilnené energie ako sú tento týždeň vás môžu vnútorne frustrovať. Spln vás upovedomuje na vaše miesto v spoločnosti a spoločenskom okruhu. Kto je naozaj vaším spojencom v tomto živote, vaším duchovným príbuzným, a kto je iba prechodnou stanicou. Sociálny kruh, v ktorom ste doteraz figurovali a jeho vnímanie sa vo vás môže meniť, čo ovplyvní a vytvaruje aj vaše dlhodobé ciele. Tým pádom sa zmení aj váš prístup k ľuďom a k skupinám priateľov, do ktorých ste si doposiaľ mysleli že chcete patriť. Bude vám zrazu jasné, že môžete nájsť podporu a pochopenie aj inde a odkráčate spokojní.

Napíšte, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pre Vás pripravila
Instagram @AltairAstrology
Website – www.altairastrology.zohosites.com
FB & YT – Altair Astrology
Email : Altairastrology@gmail.com
SVK – UK
Komentáre