Tvar vašich nechtov dokáže odhaliť vašu osobnosť: Aký typ ste vy?

Všetci chceme krásne nechty, ale ako by mali presne vyzerať, o tom má každá žena svoje vlastné preferencie. Špicaté, hranaté alebo radšej guľaté? Voľba tvaru nechtov často dokonca naznačuje osobnosť. Čo sa za tým skrýva, si môžete prečítať tu:

Špicaté nechty
Vášnivá, sebavedomá a ochotná riskovať: Tieto tri vlastnosti sú často spájané so ženami, ktoré nosia nechty v špicatom tvare. Tieto ženy sa vždy obliekajú trendovo a neboja sa zmien. Radi tiež experimentujú so svojimi nechtami a majú rady jasné farby.

Mandľový tvar nechtov
To znamená moderný štýl, kvalitu a osobu, ktorá sa vyhýba vintage alebo zastaraným štýlom. Nechoďte príliš dlho s nechtom v tvare mandlí, pretože by to mohlo vyzerať nevkusne. Pre tie, ktoré chcú dať svojim prstom a nechtom ženský vzhľad, je to perfektné.

Mohlo by vás zaujímať: MAKE-UP, ktorý sa mužom naozaj nepáči: Zapamätajte si, menej je niekedy viac


Oválne štvorcové nechty
Asertívne a ambiciózne ženy. Táto kombinácia hranatej špičky na oválnom nechte znamená asertívny a ambiciózny charakter. To je dobré pre človeka, ktorý nie je príliš otvorený experimentovaniu, ale chce si udržať štýlový imidž. Štvorcové nechty sú v podstate oslnivou kombináciou oválnych a štvorcových akrylových tvarov nechtov.

Oválny tvar nechtov
To znamená jediné: Praktická a nezávislá. Oválne nechty vyzerajú elegantne, trendovo a hodia sa ku každému typu nechtového lôžka, či už úzkemu alebo širokému. Tento tvar je jednoduchý, a pritom veľmi elegantný.


Komentáre