Túžba má meno Lost in You

Oriflame uvádza dve návykové parfumované vody v štýlových flakónoch Lost in You Her & Lost in You Him, ktoré zachytávajú intenzitu príťažlivosti. Táto dvojica vôní bude páru stále pripomínať vzájomné puto a energiu. Pri spoločnom nosení obe parfumované vody Lost in You plynú a vytvoria exkluzívny akord, „HeartbeatAccord“, vďaka ktorému bude ešte jedinečnejšia! 

Unikátne spojenie partnerov
Pri splynutí oboch vôní sa vytvorí exkluzívny „HeartbeatAccord“. Pikantná intenzita zázvoru z Lost in You Her sa stretáva s teplou tonkou fazule parfumu Lost in You Him a spoločne vytvárajú návykovú energiu plnú vášne, ktorá vibruje jako tlkot srdca. Vytvorí vôňu takú unikátnu, ako je každý pár. 

Inšpirácia hudbou 
Vône Lost in You vznikli počas počúvania hudby, ktorá pre Elise Benat aj Nicolasa Bonnevilleho predstavuje vášeň, pozitívnu energiu a chuť tancovať, akoby to malo byť naposledy. Je to vôbec prvýkrát, keď značka Oriflame použila taký inovatívny proces a zachytila a preniesla emócie skryté v počúvaní hudby do vône. A konkrétne skladby, ktoré  inšpirovali vôňu Lost in You, si môžete vypočuť aj vy! 

Playlist skladeb Lost in You nájdete na Spotify. V mobilnej aplikácii Spotify zvoľte lupu, následne ikonku fotoaparátu a namierte ho na obrázek nižšie. Alebo v Spotify vyhľadajte Oriflame CZ | SK. 


Pre ňu
Vychutnajte si elektrizujúcu príťažlivosť s parfumovanou vodou Lost in You Her. Túto návykovú vôňu, ktorá zachytáva jedinečné čaro vášne, vytvoril parfumér Nicolas Bonneville, který sa inšpiroval popovými skladbami a živou, pestrou energiou hudobných festivalov. 

Túto modernú, romantickú vôňu otvárajú krehké kvetinové tóny s nádychom iskrivého zázvoru. Elektrizujúce srdce patrí sviežim plátkom pivoniek a sladkej hruške, okorenenej ružovým korením, ktoré symbolizuje jedinečné čaro dvoch zamilovaných. V zmyselnom doznení splývajú hrejivé drevité tóny s charizmatickým akordom tonky a ambry. Spoločne tak v tejto neodolateľnej ženskej vôni tvoria „energiu blízkosti“.

Odporúčaná cena za 50 ml: 17,9 eur

Kúpiť na e-shope www.oriflame.sk: sk.oriflame.com/brands/lost-in-you

Pre neho
Ponorte sa do vzrušujúceho objatia s parfumovanou vodou Lost in You Him, ktorá zachytáva elektrizujúce kúzlo príťažlivosti. Parfumérka Elise Benat sa inspirovala rytmom a súznením dvochmilencov, vytvořila mužnú Váňu plnú kontrastov, symbolizujúcu energiu a zmyselnosť, ktorá reprezentuje dvoch ľudí stratených v „objatí vášne“. 

Úvod tejto energickej, modernej parfumovanej vody patrí návykovým tónom rebarbory a pikantného zázvoru. Srdce vône rozvíja dominantný akord hrejivej tonky, ktorý prechádza do elegantného orientálneho doznenia dymovej ambry a mužného santalového dreva.

Odporúčaná cena za 50 ml: 17,9 eur

Kúpiť na e-shope www.oriflame.sk: sk.oriflame.com/brands/lost-in-you


Komentáre