Bolestivé priznanie Demi Lovato: Prekonala som tri mŕtvice a infarkt!

Sláva, drogy a strmý pád na dno. Speváčka Demi Lovato ešte nemá ani 30-rokov, no už si prežila viac, než jej kolegyne, ktoré by mohli byt rovesníčky jej matky. Speváčka už od puberty bojuje so svojou závislosťou na drogách. Posledné predávkovanie v lete roku 2018 ju takmer pripravilo o život.

Demi Lovato sa v posledných rokoch snaží opäť vrátiť do pracovného kolobehu. S prípravou nového albumu sa dokonca nechala ostrihať a zmenila farbu svojich vlasov. V jej prípade je však veľmi krehká hranica, ktorú by prekročiť nemala. 28-ročnú speváčku trápi dlhé roky závislosť na drogách, alkohole a siné depresie, ktoré ju dohnali k sebapoškodzovaniu a spôsobili problémy s príjmom potravy. Viackrát síce všetko nasvedčovalo tomu, že Demi našla konečne pokoj v duši, no potom sa všetko raketovo otočilo. 

Neprehliadnite: Móda podľa Jennifer Aniston: Tri nadčasové kúsky, ktoré musíte mať v šatníku


"Prekonala som tri mŕtvice a infarkt. Lekári mi povedali, že mi ostávalo päť až desať minút života," priznáva Lovato. Demi sa rozhodla o svoju bolesť z posledných rokov podeliť aj s verejnosťou v dokumente Dancing With The Devil, ktorého premiéra je plánovaná na 23. marca. 

Lovato dokonca priznala, že jej mozog je natrvalo poškodený a na mnoho bežných činností musí zabudnúť. "Nemôžem šoférovať. Poškodilo mi to zrak a v zornom uhle mám navždy slepé miesta. Prvé týždne som nedokázala čítať a všetko som videla rozmazane," dodáva Demi, ktorá si myslí, že ak by sa to nestalo, tak by sa nepoučila.

Zdroj foto: instagram.com/ddlovato/

Komentáre