Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí čitatelia, tento týždeň máme presun Slnka do zemského znamenia Býka, s čím sa raketová energia predošlého Barana usadí do hmoty, reality a naberie formu viditeľnú a hmatateľnú. Z ambícií vzniknú výsledky a my môžeme vidieť zárodky našej práce. Budeme mať na podporu stabilitu, plodnosť, ukotvenie ale aj troška zjemnenia, spomalenia a prevládať bude feminína energia. Na cca tri týždne bude aj Merkúr v Býkovi retrográdny, ktorý začína 10.5. Takže si dopredu rozvrhnite menej práce a viac oddychu. Plánujte s veľkými časovými rezervami, nakoľko Retrogrády v Zemi sú najpomalšie. Ak máte dôležité pojednávania, administratívu alebo  cestovania v pláne, choďte na to s extra dávkou prípravy. My sa zatiaľ teraz pozrieme, akú oblasť pre vás osvetlí Slnko a kam prinesie svoj život a fokus.

Baran
Slnko v Býkovi vám prinesie úspech v oblasti financií, ktorý sa vám môže zhmotniť cez nový zárobok, extra bonus, novú rácu alebo viac klientov vás bude teraz vyhľadávať. Môžete dostať hodnotný dar, alebo vám niekto pomôže k pocitu stability a pokoja. Energeticky sa snažte tento týždeň načúvať svojej intuícií a môže vám pomôcť alebo poradiť signifikantná žena. Alebo dobrá priateľka vo vašom okolí. Snažte sa jej načúvať, pretože bude hovoriť vo váš prospech s láskou a čistotou.

Býk
Tak milí Býci, pre vás sa tento týždeň konečne značí zvýšenú energiu, charizmu a silu. Budete mať svoje narodeniny a tým buďte prechádzať do novej etapy ročnej vibrácie aj ročného Horoskopu a teda nového začiatku. Vždy keď je Slnko na vašej strane, máte možnosť niečo veľké uskutočniť vo vašom živote a nič vám nebude len tak stáť v ceste. Energeticky pre vás vnímam vibrácie radosti, hlavne na emočnej rovine, nebojte sa ho prijať. Taktiež skvelý čas na fyzické zmeny šatníka, účesu alebo celkového imidžu.

Blíženci
Vám Slnko v Býkovi osvetľuje vaše nevedomie, to čo bolo skryté vyjde na povrch. Ak ste mali nejakého tajného ctiteľa, alebo neprajníka budete o ňom vedieť, sny vám dajú význam a dozviete sa možno jednu dve veci aj z vašich osobných skrytých vrstiev. Viete sa docela uvoľniť v toto obdobie a vždy mesiac pred vašimi narodeninami sa môžete cítiť viac bez energie, zasnene, ospalo alebo až mimo realitu. Vhodné to však je na dovolenku, užívanie si, spa, rekreáciu alebo duchovné stretko s médiom či vešticou. Ste viac otvorení vnímaniu mimo hmotu.

Rak
Vám Slnko v Býkovi prináša nové stabilizovanie sa medzi vašimi priateľmi a širokým okruhom ľudí, ktorých poznáte, toto je vhodné obdobie na písanie blogov, zdieľanie podcastov alebo jednoducho ukázanie akí ste, čomu veríte a čo robíte. Ak ste mali s niekym verejný konflikt v obore v ktorom pracujete ukončí sa. Taktiež sa vám energeticky tento týždeň môže zadariť ukončiť nejaký problém alebo stav, ktorý sa s vami ťahal už veľmi dlho. Je tu odkaz od Vesmíru, čoskoro to bude dobré. Tak sa nebojte, otvorte sa a prijmite to.

Lev
Slnko v Býkovi je pre vás nová inšpirácia a nový cieľ v tom ako sa správate na verejnosti, ako riešite svoju pozíciu v zamestnaní alebo ako sa správate ako šéf. Ak ste rodičmi, tak toto je veľmi dobrá šanca na pozitívne upevnenie vašej autority u vašich detí, poprípade u vašich zamestnancov. Nový kariérny zámer a twist môžete očakávať, nápad z jasného čistého neba, ktorý vás inšpiruje. Tak tiež vám tento týždeň môže pomôcť kamoška, sestra alebo kolegyňa v rozhodovaní či s detailami. Tvorivá energia je vám k dispozícií.

Panna
Slnko v Býkovi vám vždy navráti nádej v oblastiach života, kde sa vám veci zovšedneli. Budete sa môcť opäť dívať na život s nadhľadom a môžete pocítiť oveľa viac synchronicít, ktoré vás budú smerovať na správnu cestu duše. Energeticky ste podporení v cestovaní a učení sa a preto ak máte túto ambíciu, nevzdávajte sa aj napriek zdržaniam alebo kolísavej nálade. Energeticky stojíte pred zmenou a ak ste doposiaľ nad niečím prižmurovali príliš oči, už to nepôjde, pochopíte, že zmena je život. Pozor na odpor, ak uvidíte, že sa čosi rozpadá nezachraňujte to.

Váhy
Slnko v Býkovi vás bude motivovať, aby ste si vypratali svoju skriňu s kostrami, ktoré ešte stále skrývate. Veľa tieňov, zlozvykov a negatívnych vzorcov mysle bude teraz na pretras. Absolútne podporená je teda práca s podvedomím a nevedomím, kde sa vám životne môže veľmi uľaviť. Čo sa týka peňazí alebo spoločného majetku s niekym, pozor na straty alebo útlak zo strany druhej osoby alebo osôb. Ak máte dlhy teraz sa ukážu a vy ich budete musieť riešiť. Ukážu sa aj strachy, aby ste ich prekonali a pochopili a taktiež svoje slabé stránky, konečne prijali a tak sa oslobodíte.

Škorpión
Pre vás Slnko v Býkovi prináša možnosti v klientoch, ak podnikáte tak budete mať oveľa viac klienteli a zastabilizujú sa vám tzv stály klienti, ktorí už neodídu. Na druhej strane sa vám energia zvýši aj vo vzťahoch alebo manželstve, kde môžete byť vy alebo vaša polovička trošku dominantnejší a začať sa trochu navzájom utláčať. Akoby ste mali možnosť rozmachu a rozletu ale čosi vám bráni. Aby to neboli len seba-pochyby a seba limitácie, ktoré si dávate, aby ste si sťažili alebo sa podvedome potrestali. Blokovať vás môže aj šéf alebo situácia s otcom či úrady.

Strelec
Pre vás je toto najvhodnejší mesiac, aby ste sa začali starať o svoje telo na každej fyzickej stránke. Vaša vonkajšia hygiena, emočná, mentálna, fyzická a hlavne pohyb, cvičenie a zmena jedálnička bude potrebná. Avšak musíte upustiť od verejne otrepaných pravidiel o tom, čo je ´´zdravé ´´ inak pre svoje telo neurobíte nič. Potrebujete alternatívny prístup spojený so psychosomatikou, aby vám to zašlapalo tak ako má. Možno máte isté intolerancie a alergie na jedlo, ktoré ignorujete alebo o nich vôbec neviete. Bude pre vaše dobro s Uránom a Merkúrom, aby ste skúsili napr akupunktúru či biorezonanciu.

Kozorožec
Plodnosť a extra tvorivosť je tu s príchodom Slnka v Býkovi. To vás pozitívne dopuje kreativitou a nápaditosťou, ktorú môžete využi vo svojom biznise alebo v domácnosti. Niektorí začnete aj svoje vlastné podnikanie, alebo k tomu čo už robíte pridáte aj čosi nové. Avšak sa nepodceňujte a ani nikomu neobhajujte svoju hodnotu. Musíte si nastaviť hranice a limity pre tých, ktorí vás tlačia k múru a nie pre seba. Niektorí z vás máte šancu na stabilnú spoluprácu alebo nájdenie si milenca, z ktorého časom môže vyrásť partner. Ak sa snažíte o bábo, teraz je energia otvorená.

Vodnár
Slnko v Býkovi vám otvorí otázku, kam skutočne patríte a ku komu? Kde sa cítite doma, dobre a hlavne v kľude? Niektorí sa môžete rozhodnúť sa presťahovať, renovovať alebo predať či kúpiť byt, či dom. Bude to pre vás stabilná zmena, ktorá vám pri najlepšom zaistí dlhodobý domov a pocit istoty. Avšak pozor v romantických vzťahoch, možno vám ktosi nepovedal úplnú pravdu alebo sa vy sami od seba dozviete skutočnosti a informácie, ktoré vám naštrbia dôveru. Nezatvárajte pred tým oči, inak s to zhorší a nepomôže vám ani tvrdenie, že vám to je jedno. Pretože nie je a toto používate iba ako stratégiu na únik od pocitov.

Ryby
Slnko v Býkovi vám otvára možnosť nových priateľov, novej komunikácie alebo aj pracovných ciest či výletov. Nezabudnite, že od 10.5 si treba dávať pozor hlavne u vás na administratívu, emaily a sľuby napísané či podpísané, ktoré sa nemusia naplniť a situácia sa môže sťažiť. Môže sa k vám tento mesiac vrátiť viacero ľudí doriešiť situácie z minulosti. Celkovo môžete zažiť veľkú stagnáciu na cca 3 týždne v oblasti komunikácie, papierov, ciest ale aj vo vzťahoch so susedmi, kolegami, žiakmi alebo súrodencami. Buďte obozretní a nestraťte sa medzi riadkami. Ak máte biznis pozor na chyby a zlú reklamu.

Pripravila s láskou

www.altairastrology.com


Komentáre