Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká? Prečítajte si v našom horoskope (1. časť)

Čo vám predpovedajú hviezdy? Prečítajte si náš horoskop na aktuálny týždeň.

Baran 
Od tohto týždňa sa budú diať pozitívne zmeny vo vašich vzťahoch. Budete si užívať priazeň opačného pohlavia. Zdvihne sa vám sebaláska a sebahodnota. Ak pracujete s klientelou, prídu k vám nové príležitosti, noví zákazníci či viac peňazí. Ak hľadáte prácu, môžete nájsť a do mesiaca podpísať výhodnú zmluvu. Vaše priateľstvá sa môžu obohatiť o niekoho nového, dobre si všímajte ľudí, ktorí prichádzajú do vášho života. Ak ste nezadaní, toto je váš mesiac na nájdene lásky. Užívajte si túto energiu, bude to pre vás skvelé obdobie aj na vyriešenie starých konfliktov.

Býk
Prichádza k vám možnosť zarobiť si viac peňazí v práci, mať zábavu s kolegami. Ak ste doteraz čakali na nejaké správy ohľadom novej práce alebo noviniek ohľadom vášho zdravia, teraz prídu. Môžete prejsť aj kozmetickými úpravami, znova sa starať o svoje telo alebo zmeniť svoj postoj k domácim miláčikom, možno si prinesiete domov ďalšieho, a tak si do denného života prinesiete obrovskú radosť a šťastie. Možno aj nová ponuka na prácu na vás čaká, rozmyslite si, čo naozaj chcete. A potom sa len nechajte viesť tým, kde sa budete cítiť lepšie, kde vás správne finančne ohodnotia a vezmú do úvahy vaše prednosti.

Blíženci 
Toto jesenné obdobie sa poriadne odviažete s nápadmi, kreativitou, budete robiť na mnohých projektoch, či už doma alebo v práci. Budete chcieť všetko urobiť krajším okolo seba. Ak chcete ísť na rande alebo si nájsť niekoho na chladné zimné večery, príležitosť príde. Ak chcete zmeniť prácu a venovať sa umeniu, nabaliť si nové hobby, začať umelecký krúžok toto je od vesmíru zelená. Ak ste plánovali pracovať na rodine alebo na deťoch, toto je tiež vhodná doba. Ak už deti máte môžete teraz s nimi stráviť všetok voľný čas ako keď boli malí, či vziať vnúčatá na výlet. Ak chcete študovať umenie, do toho, len si dajte pozor, aby ste to chceli aj o mesiac neskôr, vyberte rozumne.

Rak 
Toto je čas, ktorý si skvele užijete doma. Možno predekorujete, urobíte domácu oslavu alebo si užijete ticho a samotu vo vašom milovanom príbytku. Dáte sa do čitania kníh pod dekou so svojimi domácimi miláčikmi. Pohoda, radosť a harmónia nastáva v rodinných vzťahoch. Vylepší sa vaša komunikácia s deťmi alebo vašou rodinou, vašimi súrodencami a vy si konečne užijete aj čas strávený s nimi bez hádok a konfliktov. Možno to doteraz nebolo ľahké ale otvorenou komunikáciou všetko môže byť inak. Nakoniec nech sme kto sme, všetci chceme pri sebe ľudí, na ktorých sa dá spoľahnúť a všetci chceme niekam patriť.

Lev
Niekomu sa tento mesiac bude veľmi dariť v biznise, hlavne ak ste zamestnávateľom. Ak ste umelci, toto je pre vás šanca sa dostať k novým marketingovým stratégiám, agentom alebo sociálnym platformám, kde sa môžete zviditeľniť. Vaše vzťahy s kamarátmi sa zlepšia, budete v centre diania, možno stretnete nových priateľov a aj vaša komunikácia sa zmení. Budete viac vnímať druhých pre ich pozitíva ako pre ich negatíva, a to k vám prinesie veľa nových ľudí, ktorí vám môžu pomôcť. Ak máte súrodencov, toto je čas si s nimi vyjsť na výlet, len vy dvaja-traja a zabudnúť na chvíľku kam sa vaše životy individuálne poberajú a vrátiť sa do detstva ako keby ste stále deťmi tu a teraz.

Panna
Vy budete mať mesiac, kde začnete troška viac míňať peniažky na veci, na ktorých vám záleží, môžete zainvestovať do vášho vzdelania, školy, kurzu alebo určitých vzdelávacích programov, ktoré vás posunú v živote bližšie k tomu, čo vás naozaj zaujíma. Neskôr si z tohto nového vzdelania budete vedieť otvoriť nový zdroj príjmu, ak vás nezastavia pochybnosti či ste v tom dosť dobrý. Nebojte sa pôjde vám to ľahko. Ak ste v trvalom vzťahu alebo manželstve, možno prichystáte svojej polovičke, alebo ona vám veľké prekvapenie. Môžete zainvestovať aj do nehnuteľnosti spoločne s partnerom si tak vybudovať stabilnú budúcnosť.

Napíšte nám, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
@ AltairAstrology@gmail.com


Komentáre