Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Tento týždeň máme Zatmenie na osi Býka a Škorpióna! 19.11.2021 na 26 stupňoch. Nebude to ľahké Zatmenie, keďže sa nachádza v konjunkcií s fixnou hviezdou Algol, ktorá sa považuje za démonickú a negatívnu hviezdu naprieč históriou. Viaže sa k nej povesť Medúzinej hlavy, ktorá bola sťatá, no nikdy nepochopená. Medúza bola prekliata panna, ktorej osud sa do dnes traduje ako obludný namiesto tragický. Tak ako sa teda dívať na toto Zatmenie? Tragicky alebo démonicky? Možno to bude na každom z nás, či si dovolíme samých seba vidieť v role obete, tragéda alebo démona. Môžeme sa nachádzať v našom živote v hoci ktorej role, no podstatné je sa jej vzdať a nenechať si pomyselne zoťať hlavu. Najsilnejšie toto Zatmenie budú cítiť tí z vás, ktorí máte Kozmické ID Býk, Škorpión, Lev a Vodnár. A tí , ktorí máte osobné planéty v týchto znameniach na 25-26-27 stupňoch. Nezabúdajte, že Lunárne Zatmenie je o vnútornom emocionálnom a psychologickom vnímaní a zmien v našom vnútri, až po tom na fyzickej externej úrovni.

Baran
Zatmenie vám vnútorne môže spustiť situácie a osobné procesy pocitov vnímania bezpečia, patrenia niekam a vnímanie stability vo vašom živote. Hodnoty, priority aj fyzické potreby či dokonca chute sa môžu radikálne zmeniť. Môžete dozrieť do celkom inej prioritnej schémy a vnímania svojich hmotných zdrojov. Dajte si pozor na materialistickú mániu zo strachu straty a chudoby. Neuštvite svoje telo a nenechajte sa inými podupať vo svojej hodnote a úcte.

Býk
Zatmenie vám môže zamotať psychické vnímanie seba samých, môžete spadnúť do depresívnej seba ľútosti, seba sabotáže, alebo až apatie ktorá vás môže donútiť pustiť sa všetkých nádejí do života. Môžete prechádzať temným obdobím a vidieť svoj život v sivých farbách. Bude extrémne dôležité rozoznať odkiaľ pramení toxicita a prestať sa v nej máchať, nič vám za to nestojí. Nenechajte sa ponoriť do bahna, ktoré patrí iným. Sebareflexiou zistite, čo vás baví na problémoch.

Blíženci
Vy môžete cítiť Zatmenie najviac neuchopiteľné. Môže sa vám zdať akoby čosi bolo za rohom, no neviete čo a teda najsilnejší výsledok môže byť pocit straty smeru, zmyslu, nadšenia. Pocity izolácie, strachu a utekania od vašej reality. Pozor na prepadnutie omamným látkam, alkoholu, drogám alebo iným aktivitám, ktoré sú možno na chvíľku super, no môžu u vás vyvolať závislosť. K budete mať dojem, že si s vami váš mentál robí čo chce, obráťte sa do fyzickej práce a rutiny.

Rak
Zatmenie sa vám otvára v oblasti vašich snov, túžob a blízkosti s ľuďmi v ktorých vidíte svojich spriaznených ľudí. Môže utrpieť váš verejný profil na základe zlej reklamy, ohovárania alebo negatívne pochopených súvislostí. V prípade, že tento týždeň máte rozhodnúť, či čosi vykonať na verejnej báze, odložte to. Počkajte na lepší čas. Venujte sa kreativite alebo deťom. Choďte na krúžok alebo sa venujte svojmu hobby a vylejte všetky svoje pocity na plátno a nie na ľudí či webe.

Lev
Zatmenie je pre vás tiež náročné, keďže vám zasahuje do vnútorných pocitov autority, sily, sebestačnosti a približovaniu sa k cieľu. Niečo čo chcete môže byť nedostupné, alebo sa môže stať, že vám niečo iné či ktosi iný vstúpi do cesty a dá vám pocítiť nerelevantnosť. Do cesty vám môže vojsť aj strata chuti smerovať a dosahovať svoj vystavený cieľ a teda následne pocit zlyhania a seba obviňovania. Podstatou bude nabrať sily doma s rodinou.

Panna
Zatmenie vám môže otvoriť emócie v oblasti životnej filozofie, môžete zažiť tlak alebo až manipuláciu od ľudí, ktorí boli vašim vzorom alebo duchovným sprievodcom. Môžete uvidieť temnotu vo svetle a svetlo v temnote tam, kde ho nikto normálne nehľadá a nevidí. Môže sa vám zrútiť vaša viera či vierovyznanie. Životné postoje aj filozofia môžu utrpieť stratu alebo dezorientáciu. Ak sa stratíte vo veľkých konceptoch, vráťte sa k základným informáciám a myšlienkam.

Váhy
Zatmenie bude skúšať vašu najcitlivejšiu strunu, môže vám otvoriť traumy, strachy, seba deštrukciu, limitácie, mentálne bloky a môže vám pripomenúť čosi, na čo by ste najradšej zabudli. Pre vás sa môže doslova otvoriť obsesia proti týmto vnútorným démonom, avšak viete o tom, že najviac bolí iba rezistencia? Všetko čo je vo vašom podvedomí a nevedomí, má hodnotu a musí vyjsť von, aby sa skrz prežitie strachov mohla vyformovať cesta von. Nedajte sa však manipulovať či vydierať skrz financie, majetok alebo dohody.

Škorpión
Vám sa deje Zatmenie v rovine vzťahov a teda môžete zažiť vypustenie tieňov medzi vami a partnerom/kou. Môže sa priam otvoriť 13. komnata s neprekonanými situáciami, potlačenými pocitmi a frustráciou. Vy ste uspôsobený na zvládanie silnej negativity, toxicity alebo tieňov, no treba vziať do úvahy, že ostatní nie sú ako vy. A nemusia zvládnuť čo vy. Skúste nájsť najschodnejšie riešenie a namiesto vyvrtnutia lávy do exteriéru pozrite sa do vnútra, prečo sa deje čo sa deje. Môžu nastať zlomové momenty v biznise alebo manželstve.

Strelec
Nepodceňujte svoje zdravie v tento týždeň a najlepšie do konca januára 2022, no hlavne tento týždeň vám v tejto oblasti môže zavariť. V prípade, že dlho ignorujete isté potiaže, nemusí to dopadnúť najlepšie. Zásahy a zmeny sa môžu udiať aj vo vašej práci, kolegovia alebo šéf vás môžu utláčať alebo sabotovať. Môžete sa ocitnúť bez práce, alebo aj z nervami na kraji. Bude preto podstatné určiť si prioritu či vám zmena nebude prospešnejšia. Ak nie naučte sa byť zrkadlom pre ostatných a vrátiť im ich energiu nazad.

Kozorožec
Ak ste rodičia môžete mať cez toto obdobie problémy s deťmi. Môžu byť neposlušné, vystrájať alebo sa vám vzdialiť pre hádky či nepochopenie. V prípade, že deti nemáte môžete pociťovať frustráciu seba expresie ako na citovej, intímnej aj fyzickej úrovni. Ak máte umelecké povolanie dala by som si pauzu s tvorbou aby do nej nepresiaklo priveľa toxicity a ťažoby. Pozor na zranenia pri športe alebo náhodné no nechcené otehotnenie. Môže vás opustiť milenec alebo sa stratiť vaša inšpirácia.

Vodnár
Zatmenie sa pohybuje smerom na vašu rodinnú situáciu. Môžete zažiť ťažšie obdobie medzi vami a rodičmi alebo inými členmi rodiny. Môže prísť k vyhrabaniu starých krívd, lžiam, krádežiam alebo hádkam medzi rodinou. Môžno budete žehliť prešľap rodinného príslušníka, alebo sa cítiť rodinou nepochopení. Niektorí zistíte, že patríte na iné miesto ako ste si mysleli. Dajte si pozor na to čo poviete rodičom alebo ako sa k nim zachováte, nie všetko sa dá odpustiť. Neinvestujte do domu pre teraz, nemusí to vyjsť!

Ryby
Vám Zatmenie šarapatí vo vzťahoch s priateľmi a súrodencami, môže sa dynamika týchto vzťahov extra obrátiť na nepoznanie. Ako by bola pod vplyvom divných okolností a energií. Problémy so susedmi alebo známymi z okolia tiež môžu nastať. Dbajte na seba hlavne pri cestovaní, dodržujte všetky pravidlá a nejazdite, keď sa na to necítite. Niektorí môžete stratiť kontakt s blízkym človekom, alebo stratiť hlavu v istej veci. Emočne sa zachytiť v mentáli a stagnovať. Nepredávajte teraz auto a ani nič čo jazdí nekupujte.

Pripravia pre vás

www.altairastrology.com


Komentáre