Čo vás tento týždeň čaká? Prečítajte si v našom horoskope

Milí Hvezdári,

Energia na oblohe pomaličky mení svoju dynamiku a my dostávame pokyn od samotného kráľa – Slnka začať otvárať novú tému v živote. Tam kam ide Slnko ide aj náš život, naše vedomé Ja a fyzická manifestácia. Tým, že sa aspoň jedna hlavná planéte presúva do elementu vody, nám prinesie citovú úľavu od nekonečného vzduchu. Lepší spánok, lepší relax, viac emócií a empatie.

Samozrejme, že s Rybím obdobím okrem otvorenia dverí do fantazíjneho sveta, umenia a energie duchovného potenciálu sa dostávame do posledného Znamenia Zodiaku. Ryby sú symbolom ukončenia, odpojenia a ponorenia sa do kolektívneho vedomia. Je to konečná fáza Zimy v ktorej odumrie všetko čo nemalo dostatočnú silu prežiť. A mäkučkom kokóniku musíme vydržať ako motýľ v kukle, vytvarovať to najlepšie zo seba, nachystať sa na nový život. Na zmenu energie zo Zimy na Jar, na nový Astrologický Rok a znovu sa narodiť s iskrou Barana. Úskalím mesiaca Rýb, je vyhýbanie sa realite, únikové cestičky, melanchólia, depresia a strata kompasu. Preto musíme byť ako námorníci. Počúvať a predvídať pohyb vĺn, nezľaknúť sa búrky a keď sa všetko zdá, že ide mimo plánu, stačí sa pozrieť na oblohu a sledovať hviezdy.

Ako vždy, Horoskopy si čítajte pre svoje Kozmické ID. Slnko, Mesiac a hlavne Ascendent.

Baran

Pre vás ako pre každé Znamenie ktoré je chvíľu pred narodeninami, je Slnko v Rybách to najslabšie obdobie. Môžete pociťovať tú najsilnejšiu zmenu vo vašej energií, nudu, depresiu, pochmúrnosť, ťažkosti s telom a náladou. Je to prirodzené. Výnimku azda máte len tí, ktorí máte Rybí Ascendent. Ako Barani si čoskoro prídete na svoje a preto teraz oddychujte, liečte sa, meditujte, dajte si dovolenku či choďte na chatu. Vzdiaľte sa od ruchu mesta či kolotoča domácnosti. Ste mesiac pred znovu zrodením a je čas na staranie sa o svoju dušu a vnútorný mier.

Býk

Slnko v Rybách je pre vás jemná hybná sila vo vašom podvedomí, ktorá vás postaví práve tam kde potrebujete byť. Dá vám do cesty toho človeka s ktorým máte hovoriť a ukáže vám tie informácie, ktoré máte počuť a vidieť. Toto je šanca na rast v sociálnom rebríčku keď sa budete posúvať nenútene, intuitívne skoro až akoby ste boli vábení jemnou hudbou a len nasledujete jej rytmus. Niektorí z vás môžete stretnúť v živote svoje spriaznené duše, sebe podobných ľudí s rovnakým smerovaním snami a víziami. Pridáte sa do kreatívnych skupín alebo duchovných dimenzií. Niektorí z vás dostanete na svojej ceste nečakanú a štedrú pomoc.

Blíženci

Slnko v Rybách vám svieti na vašu povesť, čo odrážate ostatným? Ako si myslíte, že o vás ostatní ľudia premýšľajú? Teraz máte šancu vstúpiť do svojej autority a vyformovať si svoj verejný profil či umocniť vašu autoritu. Či už doma alebo v práci. Vaša kariéra má teraz možnosť vďaka vašim výsledkom rásť vyššie. Niektorí sa môžete dočkať povýšenia, zmeny plánu alebo aj samotným šéfom oddelenia. Tak či onak čas vyrovnať si svoje vnútorné ego ktoré projektujete cez kariéru na ostatných. Nie vždy je vhodné mať prácu ako únik od rodiny či domáceho prostredia. Tí z vás na materskej či bez práce, neznamená to, že nemáte v živote cieľ ku ktorému môžete znova smerovať.

Rak

Čo takto otvoriť tú knihu, zaplatiť si ten kurz a vypočuť si toho lektora? Máte obrovskú možnosť na rozmach svojich vedomostí, len niektorí z vás si neviete zorganizovať čas a energiu tak, aby ste na to mali možnosť. Prestaňte lietať okolo ostatných a vydajte sa na svoju cestu. Rozšírte si obzory. Ak ste študenti toto je čas vybrať si istý smer ktorý v duši cítite, že vás napĺňa a je to to po čom túžite. Iní z vás po ťažkom frustrujúcom a depresívnom Vodnárovi odrazu zbadáte dúhu za búrkovými mračnami. Niektorí stretnete čosi ako učiteľa alebo vás niekto extrémne inšpiruje k vnútornému posunu a rastu ako individuality. Guru alebo sprievodca sa vám môže zjaviť aj duchovne.

Lev

Slnko v Rybách vám bude tento mesiac spúšťať aj vaše osobné triggre, odhaľovať limitácie ktoré máte a môžete sa dostať do mnohých situácií kedy vás niekto z vonku nepríjemnou situáciou vyzve na sebareflexiu. Samozrejme, že ako Lev môžete mať pocit relevancie nad ostatnými, no treba si uvedomiť, že Vesmír teraz svieti reflektorom do vašej pivnice, aby uvoľnil a vytiahol na svetlo to, čo vás najviac bolí a tým vám pomohol. Skúste načúvať aké veci vám hovoria tí, vám srdcu blízky. Či len predsa, nemôže na tom niečo byť. Skvelý čas na psychológiu, sebareflexiu a terapiu ducha.

Panna

Tak samozrejme ryby sú vaším opozitným Znamením a mnohým s vás sa to odrazí na nereálnych predstavách vo vašom vzťahu. Jeden z dvojice môže mať ružové okuliare a vy zasa tie okuliare reality a jeden s druhým vymetať podlahu nezhôd. Avšak východiskom z akejkoľvek situácie bude prijatie seba v druhom. Nájdenie toho prečo ste so svojim oponentom v jednej miestnosti či partnerstve. Nie je to preto, že ste odlišní. Ale práve preto, že ste absolútne rovnakí a máte šancu na rast ak nájdete časť seba samého v očiach milovanej či nenávidenej osoby. Konflikt navonok, je konflikt vo vnútri. Koniec výhovorkám.

Váhy

Vám sa otvára obdobie kedy mnohí z vás môžete začať pracovať. Poprípade budete hľadať zamestnanie alebo dávať inzerát na zamestnancov. Je tu u vás posun vpred ak budete venovať dostatok času na načúvanie intuície. Nepodceňujte svoje telesné prejavy, často krát tlak v žalúdku či bolesť hlavy signalizuje priamu odpoveď na vaše vnútorné otázky. Toto je aj mesiac, kedy je pre vás dôležité sa starať o svoj blahobyt, zdravie a hlavne imunitu. Neprepínajte sa zhurta, snažte sa udržať zdravý balans. Niektorí z vás budete mať chuť zaobstarať si zvieratko a zmeniť si dennú rutinu.

Škorpión

Tak vy sa konečne nadýchnete pretože rybie Slnko pre vás predstavuje obrovskú chuť tvoriť, žiť, vyjadrovať sa, pohybovať sa, športovať a samozrejme aj chuť na intímne záležitosti sa u vás otvorí dokorán. Je to akoby ste za oponou prežívali svoj moment slávy. Ak sa venujete niečomu umeleckému máte možnosť skvelých nápadov a vytvorenie umeleckých skvostov. Tí z vás ženského pohlavia máte otvorené aj dvere otehotnenia. Ak už deti máte pristúpite na nové rodičovské metódy a viac zábavy v ktorom sa naplní aj vaše vnútorné dieťa. Možnosť stretnúť milenca či milenku je vysoká.

Strelec

Pre vás sú Ryby tým časom navracať sa ku svojim koreňom a načerpať silu. Ak bývate mimo rodiny budete za nimi cestovať, alebo oni za vami. Budete cítiť vnútornú potrebu si svoju rodinnú situáciu dať citovo a emočne dokopy. Ak ste sa doteraz s niekym nerozprávali či ste uhýbali konfrontácií, už nemusíte. Máte šancu svoju rodinnú dynamiku opäť troška preliečiť a posunúť ďalej. Iní z vás sa budete tento mesiac učiť čo pre vás znamená skutočné súkromie a koho si doň chcete púšťať. Čo vám vadí na vašom príbytku budete mať inšpiráciu zmeniť, prerobiť a predizajnovať. Potencionálne zmena vzťahu s otcom či mamou.

Kozorožec

Toto je váš čas na zahájenie marketingovej stratégie. Vizuál a fantázia hýbu médiami a vy sa budete vedieť úžasne napojiť na momentálne kolektívne potreby a citové mínusy. Môžete sa mať obrovskú chuť učiť niečo spirituálne, umelecké alebo začať s istým vzdelaním v skupine podobne naladených ľudí. Vhodný čas na empatické konverzácie s priateľmi, či akýsi výlet so súrodencami. Tento mesiac vám môžu prísť do života aj nový duchovní priatelia s ktorými si utvoríte silné duševné puto, poprípade sa niekto vráti zo zahraničia k vám. Ak vás nejaká ilúzia trápila, je čas ju rozpustiť na penu a prejsť dopredu.

Vodnár

Pre vás je Slnko v priateľských Rybách dobrým časom si usporiadať financie. Intuitívne investovať alebo rozpredať čo uznáte za vhodné. Je dosť možné, že mnohý z vás s ASC v Rybách máte o svojich zdrojoch a možnostiach si prilepšiť sny či vízie. Iní z vás budete prehodnocovať, čo je vo vašom živote podstatné a čo už svoje privilégium stratilo. Je dosť možné, že sa začnete zbavovať vecí, majetku, či odevu na dobročinné účely. Toto je skvelý čas na zmenu jedálnička a starostlivosti o telo a zdravie. Isté financie môžu prísť náhodne alebo záhadne zmiznúť. Nechajte si pri veľkých rozhodnutiach poradiť odborníkom.

Ryby

Tak a Slnko prechádza tento týždeň do vašeho Znamenia. Konečne pocítite vitalitu, energiu, chuť do života vo svojom tempe. Do žíl sa vám vleje inšpirácia a začínate svoj nový ročný kolobeh už teraz. Dobre si všimnite aké postavenia Hviezd sa nachádzajú na oblohe v deň vašich narodenín, pretože budú ukazovať energiu pre celý rok. Všeobecne nadchádza obdobie zmien, životného nového smerovania, zmeny vizáže. Tento mesiac budete najviac aktívny a spojení s Vesmírom budete hybnou silou našej reality. Všetko najlepšie ♥

Pripravila vaša Altair

FB IG -@AltairAstrology

AltairAstrology@gmail.com


Komentáre