Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká? Prečítajte si v našom horoskope 1. časť

Tento týždeň sa rozlúčime s energiou leva, ktorá nám priniesla veľmi bohatý mesiac. Privítame energiu panny, na ktorú sa zameriame v tomto horoskope.

Baran 
Tento týždeň vám príde príval energie a vitality do vášho tela. Budete pociťovať chuť zamerať sa na svoje zdravie a kondíciu. Môžete sa prihlásiť do posilňovne, na karate, na akýkoľvek extrémny šport,  ktorý vám zaručí, že vaša energia bude mať kam prúdiť. Mars, váš patrón, je tiež v panne od tohto týždňa. Vaša mentálna rovina môže byť preťažená nápadmi, stratégiami, novými skúsenosťami a budete chcieť rozbehnúť viacero vecí naraz. Veľa energie nasmerujete do práce a zlepšovania spôsobov, ako všetko funguje do najmenších detailov. Organizovania zamestnancov alebo spolupracovníkov. Mnohí z vás sa môžu obrátiť na zdravú stravu, vylúčiť mäso alebo iné produkty. Začnite recyklovať a starať sa o životné prostredie viac ako predtým. Môžete mať tiež chuť si adoptovať zvieratko, alebo sa stať dočasným opatrovateľom zvieratiek z útulku.

Býk
Pre vás sa nová energia v panne premietne ako zvýšená sexuálna energia, nové nápady do spálne, a hon na opačné pohlavie. Teraz je skvelý čas ukoristiť si milenca či partnera a užiť si posledné letné dni spolu s ním. Ak po sexuálnom úlete netúžite, tak všetku novú energiu môžete venovať do umeleckých krúžkov, tanca, divadla alebo iných hobby projektov, ktoré vám prinesú veľa radosti a krásne výsledky. Môžete sa pustiť do vyrábania dekorácií na jeseň alebo pracovať okolo domu v záhradke, z ktorej budete schopní vyčarovať spontánne čosi nečakané a skvostné. Bude vás to baviť a môžete aj opraviť veci, ktoré vás už dlhšie mátali. Pre ostatných z vás to bude energia venovaná deťom alebo aj hazardným hrám, ktorým môžete chvíľkovo prepadnúť aj napriek silnému pudu sebazáchovy. Nebojte sa trošku sa odviazať, bude to stáť za to.

Blíženci
Vás čaká oprava domu, prerábka chaty alebo niečoho, čo ste doteraz odkladali. Budete ochotní vymeniť nábytok, vymaľovať alebo rozumne zainvestovať do svojej rodiny a jej budúcnosti. Ak máte pocit, že vo vašej rodine chýba poriadok, disciplína alebo nový chod, budete mať dosť energie aj entuziazmu sa pustiť do práce. Dajte si však toto obdobie pozor na to, aby si z vás určitý členovia rodiny neurobili popolušku a nechceli od vás riešiť všetko za nich. Ak ste doteraz len pracovali a starali sa o ostatných, odolajte pocitu ľútosti a doprajte si kľud osamote vo svojej osobnej oáze pokoja. Choďte do kúpeľov, na manikúru alebo masáž a postarajte sa o seba akoby ste sa starali o svoje deti alebo rodinu.  Ak chcete kúpiť dom alebo niečo staviate, budete mať k dispozícií detailný úsudok, logiku na naplánovanie a môžete aj ušetriť. Nakoniec budete spokojní a jeseň si užijete na plno po dobre vykonanej práci.

Rak
Teraz prišiel váš čas, aby ste si splnili svoje sny a vymanili sa z kolotoča práce, začali premýšľať a skladať dokopy svoj vlastný plán na podnikanie. Niečo, čo vás vždy bavilo a môžete to obrátiť na zdroj financií. Budete mať extra chuť a energiu zápasiť aj s marketingovými záležitosťami, ktoré vám kedysi naháňali hrôzu. Energia panny vás vytiahne von za uši a vy si uvedomíte, že chcete pracovať na niečom, na čom vám skutočne záleží. Nebojte sa osloviť ľudí na pomoc alebo kontakty. Niekedy stačí jeden človek, aby sa všetko zmenilo. Tí z vás, ktorí už podnikáte, môžete mať naopak plné ruky práce so svojimi súrodencami alebo rodinnými príslušníkmi, ktorí budú potrebovať extra dávku podpory a mentálneho pozitivizmu.

Lev
Všetko, čo ste za posledný mesiac zmenili, na čo ste v sebe samých prišli, ako ste nechali za sebou veci, ktoré vám neslúžili k šťastiu, teraz prichádza obdobie pracného zveľaďovania nových priorít a spracovávanie nového životného plánu. Vaša priorita bude dolaďovať detaily a postupne s plným nasadením sa pustiť do realizácie. Napriek tomu, že ste ohnivé znamenie, naturálnym progresom v živote preberáte energiu panny ako doplnkovú energiu, a preto aj toto obdobie vám nebude cudzie. Nachvíľku prestanete premýšľať o tom, kde môžete žiariť, ale vaše sústredenie prejde na to, akým spôsobom môžete pomôcť sebe aj ostatným stabilizovať život. Ak máte pocit, že potrebujete inak naložiť s peniazmi alebo začať na niečo dôležité sporiť, toto je správna chvíľa. Budete mať skvelú disciplínu. Ak chcete do niečoho či niekoho investovať, môže sa vám to dvakrát vrátiť.

Napíšte, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pre Vás pripravila
Instagram @AltairAstrology
FB & YT – Altair Astrology
Email : Altairastrology@gmail.com
SVK – UK


Komentáre