Toto je letný trend krásy, ktorý budú nasledovať všetky ženy: Inšpirujte sa!

Pýtate sa, čo to môže byť? Nejde o trendové topánky alebo oblečenie, reč je o líčení. Tohtoročné leto totiž ovládne trend, ktorému podľahnem mnoho z nás. Pozrite sa, o aký trend sa jedná a inšpirujte sa.

Ak sledujete celebrity a ich sociálne siete, nemohlo vám uniknúť, že trendom posledného roka sú farebné očné linky. Stále viac nadšencov krásy vymieňa nudné čierne očné linky za jasné a jasné farby a zameriava sa tak na oči.

Bez ohľadu na to, či experimentujete s líčením, skúšate nový vzhľad alebo chcete len trochu zvýrazniť oči pri nosení tvárových masiek - farebné očné linky v ružovej, modrej alebo zelenej farbe okamžite rozjasnia náladu a vytvoria pôsobivý vzhľad. Vzrušujúcu alternatívu ku klasickej čiernej možno použiť v širokej škále farieb a variantov. Toto sú naše obľúbené farebné očné linky:

1. VÝRAZNÉ FARBY PRE VÝRAZNÉ OSOBNOSTI
Silné linky v neónových farbách sú pre odvážne. S jasne modrou alebo výraznou žltou dodáte každému jednoduchému líčeniu niečo zvláštne. 

Tip: S touto dominantnou očnou linkou môžete zvyšok make-upu udržať celkom v jemnom štýle.

2. UMELECKÉ DIELO ala extravagancia
Tento rok v lete nahrádzame typickú linku v očnej línii grafickými linkami a tvarmi. Experimentovaním s rôznymi farbami a linkami môžete svoj očný make-up premeniť v skutočné umelecké dielo.

3. PASTELOVÉ POKUŠENIE
Farebné a letné linky sú možné tiež v jemnej variante: Miesto neónových farieb si môžete vybrať romantickú pastelovú modrú alebo ružovú a nakresliť jemnú očnú linku na viečko. Tým zvýrazníte svoje oči, ale neodvádzate pozornosť od zvyšku tváre a farbu linky možno kombinovať so zodpovedajúcim rúžom.

Zdroj foto: Unsplash.com


Komentáre