5 najžiadanejších farieb na vlasy pre rok 2021: Tieto musíte určite vyskúšať

Veľká chvíľa je tu! Po niekoľkomesačnej pauze sa konečne otvorili kadernícke salóny a možno aj vy váhate, čo urobiť so svojím účesom. Prinášame vám preto päticu najštýlovejších farieb na vlasy, ktoré tento rok vládnu svetu.

Pandémia koronavírusu prinútila väčšinu z nás premýšľať o tom, čo si nechá urobiť s vlasmi, až sa konečne otvoria kaderníctva. Zamerajme sa na najhorúcejšie trendy vo farbách.

Tento rok praje ako extrémom, tak prírodným odtieňom. "Po dlhej karanténe túžia ľudia po zmene a troche vzrušenia. Takže aj čo sa týka vlasových trendov, sú ďaleko hravejší," vysvetlila vlasová stylistka celebrít Jenna Perry. Takže nech už pôjdete do experimentu, či zostanete verné prirodzeným farbám, budete štýlové. Tu vám však ponúkame prehľad piatich najžiadanejších farieb na vlasy pre tento rok!

Pastelovo ružová
Ak ste odvážna duša, smelo do toho! Pastelová ružová je vôbec najštýlovejšou farbou tohto roka. A tiež farbou, ktorá vám po mesiacoch temna prinesie to pravé oživenie. "Pastelovo ružová začala byť v kurze už vlani, ale stále letí, pretože ľudia chcú nejako rozbiť nudu," uviedla kaderníčka Karissa Schaudt. Po pastelovo ružovej nedávno siahli speváčka Taylor Swift či dcéra Cindy Crawford, modelka Kaia Gerber.

Oriešková hnedá
Ak nechcete vynikať v dave, ale napriek tomu túžite byť trendy, vyskúšajte orieškovú hnedú. Je určená všetkým ženám s tmavším odtieňom vlasov, ktoré chcú len ľahko oživiť farbu. A má jednu nespornú výhodu. Ak by kaderníctvo znovu zavrela, dá sa pri troche dobrej vôle udržovať aj domácim farbením. Orieškovo hnedú tento rok nosia aj modelka Kaia Gerber alebo modelka Ashley Graham.

Strieborná
Milé dámy, ak ste ešte nestihli zájsť do salónu a trápia vás šediny, už nemusia. Strieborná farba so všetkými možnými odtieňmi je tento rok veľmi populárna a žiadaná aj medzi mladými, krásnymi a atraktívnymi celebritami! A je jedno, či zvolíte rovnaký odtieň po celej dĺžke vlasov alebo pôjdete do štýlu Ombré. So striebornou budete tento rok vždy in! Ako dôkaz poslúži napríklad supermodelka Dilon či speváčka Ariana Grande.

Kontrastné prvky
Tu máme ďalší tip pre odvážne školáčky. Pokiaľ chcete oslniť novou farbou, skúste si vybrať rovno dve (alebo tri), ktoré spolu budú kontrastovať. Tú prvú (a druhou) si nechajte naniesť na vlasy rámujúci tvár a tú zvyšnú na zvyšok. Výsledok bude jedinečný, pritom zaujímavý a môžeme vám zaručiť, že v dave sa určite nestratíte.

Medová blond
Nikto z nás tento rok netuší, ako často sa dostane do kaderníctva, preto sú veľmi žiadané farby, ktorých odrasty vyzerajú prirodzene. Medzi také patrí aj medová blond. "Ak si navyše necháte urobiť svetlejšie končeky a tmavšie korienky, budú prípadné odrasty pôsobiť prirodzene a pekne," kaderníčka Stephanie Brown. Krásnou medovou blond sa môže pochváliť napríklad herečka Jennifer Lopez.

Klasikou je kombinácia blond a čiernej, avšak na tú sa obmedzovať nemusíte. Trebárs modelka Bella Hadid siahla po oranžovej a červenej, ktorými doplnila svoju prirodzenú farbu. "Tento spôsob odporúčam všetkým, ktorí chcú ozvláštniť farbu vlasov, ale nechcú ich zbytočne zaťažovať," povedala Rachel Thomas, produktová manažérka firmy Madison Reed, ktorá vyrába farby na vlasy.

Zdroj foto: Freepik.com


Komentáre