Česká speváčka Markéta Konvičková ostala v šoku: Toto odkazuje hejterom!

Česká speváčka Markéta Konvičková si v posledných rokoch prežila poriadne turbulentné obdobie. Okrem toho, že prežila jedno z najkrajších období a stala sa mamičkou, tak sa musela zmieriť aj s nepriazňou osudu. Lekári jej v tele našli vzácny druh nádoru, následkom čoho Konvičková prišla o všetky vlasy. Operácia našťastie dopadla dobre a speváčka sa môže tešiť zo svojej dcérky Amálie.

Ešte v dobe, kedy Markéta bojovala so vzácnou chorobou ľudia pod jej fotografiami riešili jej vzhľad. Česká speváčka im vtedy zatvorila ústa, keď sa svojim fanúšikom zdôverila s tým, čo je skutočným problémom. Tentokrát Markéte hejteri vyčítajú to, že sa ako matka malej dcérky fotí v spodnej bielizni, čo j podľa nich nevhodné.

Namiesto toho, aby blondínka spomínané fotografie stiahla, urobila ďalšiu podobnú, ku ktorej napísala odkaz pre všetkých neprajníkov. „Túto fotku sem pridávam ako reakciu na podnety, že by som sa nemala fotiť v spodnom prádle, už som mama a takto sa fotia dievčatá na diskotéke. Mám 26 a myslím si, že cítiť sa dobre ako žena je najťažšie práve v období materstva, kedy máte úplne iné starosti a hodnoty. Koľkokrát ste vyčerpaná, nevyspatá, opuchnutá alebo naopak pochudnutá, vlasy vypadané a v tom je tá sila. Byť Žena. Mama. Sme krásne a silné, nech už v bielizni alebo bez, v kúpeľni alebo kuchyni, proste SME a basta,“ napísala Markéta.

Pravdou ostáva, že fotografie, ktoré Markéta zverejňuje nie sú nijako poburujúce. Markéta si aj po pôrode udržala štíhlu postavu odhalené fotografie si môže dovoliť.

Zdroj foto: instagram.com/marketakonvickova/ 

Komentáre