Spíte radšej na chrbáte alebo na bruchu? Toto o vás prezradí poloha, v akej zaspávate

Väčšina ľudí zaspáva celý život v rovnakej pozícií, ktorá im je najpríjemnejšia a najpohodlnejšia. Niekto zaspáva na chrbte, iný na boku alebo na bruchu. Vedeli ste, že to, ako zaspávame, o nás môže veľa povedať? Čo o vás napovie poloha, v ktorej denne zaspávate?

Pozícia na boku s jednou rukou pod hlavou
Vyjadruje veľmi pokojného a vyrovnaného človeka. Je veľmi kamarátsky a spoločenský. Nie je síce až taký extrovert. Môže v sebe niesť veľa zlého, ale nedáva to najavo.

Poloha na boku- schúlenie do klbka
V tejto polohe sa nachádzajú deti v maternici. Ide o veľmi talentovaných ľudí, ktorí ešte nemali možnosť naplno rozvinúť svoj potenciál. Sú veľmi zraniteľní a potrebuj ochranu a porozumenie.

Na bruchu, s rukami a nohami od seba
Tento typ človeka je rodený vodca. Títo ľudia bývajú workoholici a veľkí plánovači. Všetko potrebujú mať úplne pod kontrolou.

Na chrbte
Ide o silné osobnosti, ktoré milujú svoj život a dobrú spoločnosť. Dokážu sa presadiť a byť veľmi úspešní v osobnom aj profesionálnom živote.

Poloha vojak v pozore
Ak zaspávate na chrbte s rukami pozdĺž tela a nohami natiahnutými ako vojak v pozore, ste ctižiadostivý a cieľavedomý. Ste človek, ktorý vie, čo chce, a ide si preto aj cez mŕtvoly.  Ako človek je veľmi prísny. Nie len ku svojmu okoliu, ale predovšetkým k sebe samému.

Zdroj foto: unsplash.com


Komentáre