Topánky a oblečenie, ktoré nemá nikto iný ? Jedine od KK shoes

Byť originálny, mať nápad a kreatívne myslenie sa niekedy oplatí. Viac nám o tom v rozhovore prezradí Kristína Kormúthová, zakladateľka značky oblečenia a topánok personalizovaných a jedinečných pre Vás.


Ako vznikol nápad žačať podnikať v odevnom a módnom priemysle?
Celý život odkedy pamätám som sa chcela “parádiť”. Nápad tu bol vždy, len nikdy nebol chtíč a čas ho zrealizovať a dať mu reálne kontúry. Keď som odišla z televízie, bolo toho času viac, tak som sa jedného dňa prebrala a povedala si...”Kristína a dosť, poď do toho.” A ja som býk, idem a nezastavím sa pred ničím a nikým. Dodnes som sa nezastavila. A ani neplánujem:)

Si preslávená hlavne teniskami. V čom sú iné od tých "bežných"?
Tým, že sú kompletne navrhnuté mnou, nie sú konfekčné, nenájdeš ich na každom rohu, sú osobité tým, že sú na mieru klientovi, sú personalizované, čo sa v dnešnom svete už doslova pýta, mať niečo IBA SVOJE/IBA PRE SEBA. 


Navrhuješ a šiješ ich úplne sama alebo ti s tým niekto pomáha?
Navrhujem a vyskladávam si ich sama a so šitím mi pomáha firma v Partizánskom. 


Spolupracuješ aj s inými značkami ?
Spolupracovala som aj spolupracujem. Som veľmi rada, že ma oslovujú stálice módneho priemyslu u nás aj zo zahraničia. Plním si sny. 

Kde a kedy najčastejšie naberáš inšpiráciu na nové modely?
Ja som si tak sama v sebe povedala, že sa nebudem hnať za módnymi vychytávkami a termínmi, ktoré módny biznis doslova bičujú a zväzujú. Mne niekedy napadne celá kolekcia z večera do rána, niekedy mám v hlave hotový “výklad”. Ale zväčša inšpirácia prichádza z môjho šatníku, keď si “súrne” potrebujem vyrobiť k novému svetríku tenisky. A tak je nový model na svete:)


Môžeme si okrem tenisiek kúpiť u teba aj niečo iné? Napríklad mikiny, tričká?
Áno, postupne rozširujem ponuku, pretože klient nikdy nespí:) a chce viac. Chce komplet, chce pridanú hodnotu, nápad. Tak už nájdete pod značkou KK SHOES aj šaty k teniskám či šľapkám alebo lodičkám, ktoré síce zatiaľ nevyrábam, ale jeden nikdy nevie, ani ja totiž nespím:)

Ak mám nejakú konkrétnu predstavu o teniskách, je možné mi ju splniť?
Áno samozrejme. Všetko sa dá. Len je to finančne o kúsok náročnejšie. 

Ako prebieha proces od objednania, až po doručenie zákazníkovi?
Veľmi jednoducho. Klient si vyberie z ponuky, pošle mi centimetre vnútornej vložky, povie mi, čo na tú tenisku chce vyšiť, nakresliť, či napísať. Ja to všetko spíšem, zaznamenám, pošlem asistentke, ktorá rozpíše špecifikácie a ide sa do výroby. Po cca mesiaci sú hotové a na ceste ku zákazníkovi. Pokiaľ to nie sú tenisky, ktoré mám vyrobené na sklade a na ktoré sa dávajú mená iniciály alebo čokoľvek si klient zažiada po vyrobení. 

Ako dlho trvá doručenie tenisiek, ktoré sú "ušité na mieru"?
Mesiac

Plánuješ si otvoriť aj kamenný obchod ?
Zatiaľ nie. No ja nie som ten človek, ktorý vysloví nahlas NIKDY. Lebo just do roka a do dňa otvorím prvý:)


Ďakujeme za rozhovor.
Aj ja❤
Oblečenie, topánky a veľa dalšieho si môžete objednať cez instagramový profil @kk_shoes_sk

Komentáre