TOTO sú najlepšie outfity Slovákov na festivale GRAPE

Prinášame vám veľkú galériu festivalových oufitov z festivalu GRAPE, ktorý sa uskutočnil tento víkend na piešťanskom letisku. Slováci sa s tým popasovali veľmi dobre, nechýbali ani známe tváre slovenského šoubiznisu. Ako je už u nás zvykom, predstavíme ich pekne poporiadku.

Soňa Skoncová 
Táto známa tvár nesmie chýbať na žiadnom festivale. Je jedinečná a z jej outfitov všetci padajú na zadok. Veru tak, Soňa hviezdila svojimi farebnými outfitmi a ľudia z nej nespúšťali zrak. 

LAUISMYNAME
Laura je známa stálica slovenských, ale aj zahraničných festivalov.  O tom svedčia aj jej kvalitné a nápadité outfity. Nie jej naozaj čo vytknúť.

Janka Sláčková
Známa slovenská modelka a moderátorka ukázala vypracované bruško. V druhom outfite stavila na tón v tóne svetlých farieb. Ten nás očaril ešte viac vďaka nezvyčajnému doplnku (opasok spojený s nohavicou).

LUCY PUG
Azda najznámejšia youtuberka z našich končín stavila na čiernu a celý look doplnila indiánskou šatkou. Tento festivalový štýl jej náramne pristane, mala by ho nosiť častejšie.

DENISADENZA
Poznáte Denisku? Ak ste odpovedali NIE, tak by ste to mali rýchlo napraviť. Majiteľka božskej postavy to s módou jednoducho vie. Denisa ešte pomúti vody slovenského internetu. Je to kus! 

SIMONA ŠÍNOVÁ
Blogerka Simona sa čoraz viac dostáva do povedomia vďaka jej skvelým, nielen festivalovým outfitom.  Je to inšpiratívna fashionistka, ktorá si zaslúži oveľa viac pozornosti, preto Vám ju určite tiež odporúčame sledovať.

KAROLÍNA CHOMISTEK
Kaja nám svojim outfitmi doslova vyrazila dych. Nemusela by sa za nich hanbiť ani na najznámejších svetových festivaloch.

JANA MUTŇANSKÁ
Janke sa outfity vydarili, stavila na boho štýl a urobila dobre. Za fotku jej tiež dávame 10/10.

ADRIANA ŽIAČKOVÁ
V našom výbere sa ocitla aj vášnivá cestovateľka Adriana, ktorej instagram pripomína krásnu obrázkovú knihu plnú zážitkov z ciest. Okrem toho sa tam občas objavia aj vydarené outfity. Inak nebolo ani na festivale Grape a Aďka očarila aj nás. 

A aby tento článok nebol len o známych tvárach, urobili sme výber zaujímavých žien „obyčajného“ ľudu, ktoré si tiež bez pochýb zaslúžia pozornosť.

SOŇA
Stavila na pohodlnosť a farby. Turban je letné must-have a Soňa to očividne vie. Vynikala z davu a práve preto, sme si ju všimli. 

ZUZKA
Nadčasové bodky, nestarnúci vzor. Zuzkin look pôsobil mladistvo a sviežo. Milá kabelka so zajačími uškami tento look len podčiarklo. Zuzka určite stála za pozornosť.


ACUSKA
Stavila na jednoduchý outfit, ktorý dokonale podčiarkol jej ženské krivky. Celému looku dodávalo šmrnc farebné kimono.

NATÁLIA
Aj tento festivalový look vyšiel, čo poviete? Natália je sexy kosť a môže si to dovoliť. Outfit ozdobila skvelou festivalovou vizážou a trefnými doplnkami.

Ktorý festivalový outfit sa vám páčil najviac? Napíšte nám do komentára pod článkom.

Zdroj foto: instagram.com

 


Komentáre