Vianoce prichádzajú – chcete prekvapiť mladú rodinu vo svojom okolí praktickým darčekom?

Vianoce už na nás doslova číhajú z každého výkladu, obchodné domy sú preplnené hračkami, burskými orieškami či iným vianočným tovarom. Ak si nákup vhodných darčekov nechcete nechať na poslednú chvíľu, možno vám pomôžu naše tipy na darčeky pre mladých či budúcich rodičov.
Baby Monitor, alebo video pestúnka, je iste neoceniteľná pomoc pre rodičov pri malých detičkách. K prvým príkrmom nesmie chýbať skvelý zrýchľovač v podobe parného mixéra. Tých môže byť niekoľko druhov, ale zaiste oceníte rýchlu a jednoduchú prípravu prvých zeleninových či ovocných príkrmov. K tomu by sa určite hodila knižka plná dobrých rád, receptov a najmä návodu ako si s prvými príkrmami poradiť. Táto je skvelá – Prvé príkrmy pre zdravé brušká.
Skvelý tip je aj sterilizátor či ohrievačka fliaš .Keď idú mamičky s deťmi mimo domova, či už len na prechádzku okolo domu, alebo na dlhší výlet autom, potrebujú so sebou zobrať kopec vecí pre prípad núdze. Plienky, vlhčené obrúsky, krémiky, náhradné oblečenie, fľašku s nápojom či mliečkom, malý snack. Majú vždy so sebou peňaženku, mobil, kľúče...Prosto malú domácnosť. Je preto super mať priestrannú prebaľovaciu tašku, kde je všetko prehľadne zorganizované. Ak sa rozhodnete darovať jednu z najlepších „vychytávok“, odporúčame veľmi „chic“ prebaľovací batoh z vegánskej kože, s ktorým ostanú ruky voľné.
Krásny darček pre bábätko, alebo pre jeho rodičov sú kvalitné, dizajnovo prepracované a esteticky darčekovo zabalené mušelínové deky, či osušky. Ak chcete byť originálny, tak foto plienka s kartičkami na označovanie míľnikov bábätka je zásah do čierneho.
No a nemožno opomenúť hračky pre detičky. Ak sú ešte aj drevené a nádherne dizajnovo a farebne domyslené, je to pastva pre oči aj dušu. Pre dievčatká rôzne drevené veže, dúha či sada kociek. Pre chlapcov nákladiaky, autíčka, či zatĺkačky.
Pre najmenších to môže byť praktická drevená hrazdička, alebo hračka, ktorá sa dá zavesiť na kočík aj autosedačku. Takéto hračky môžu hrať melódiu, hrkať, šušťať, alebo len odrážať obraz dieťatka. Ak sú kvalitné a k tomu aj krásne, dieťatko tým nielen potešíte, ale dopomôžete mu aj k zdravšiemu vývoju.
No a pre mamičky čakateľky sú Vianoce skvelým časom , kedy si vypýtať pod stromček celú vyskladanú výbavičku s prenosným hniezdočkom v jednom v podobe originálneho Baby Boxu.

Všetky tieto darčeky môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova. Veselé Vianoce! 

Zdroj foto: Pexels

Komentáre