Tajomstvo pohodlnej chôdze Kate Middleton: Vďaka týmto trikom vydrží celý deň v ihličkových podpätkoch

Milujeme ihličkové podpätky avšak chodiť v nich vie málokto. Ale ani Kate Middleton (39) to nemá zadarmo. Aby v elegantných lodičkách vydržala celý deň bezbolestne plniť kráľovské povinnosti, musí si k tomu dopomôcť nasledujúcimi dvoma fígľami. Vyskúšať ich môžete aj vy!

Triky trojnásobné mamičky priniesol web Insider.com. Sú jednoduché, dostupné a podľa všetkého účinné. Vojvodkyňa totiž na oficiálnych akciách pôsobí uvoľneným dojmom a rozdáva úsmevy na všetky strany. Kto kedy zažil mučivú bolesť spôsobenú vysokými podpätkami, iste uzná, že úprimný úsmev je v takejto situácii obtiažny.

Pančuchy s gélovými prúžkami
Podľa odborníčky na kráľovskú etiketu Myky Meier sú Kaitiným prvým kľúčom k úspechu špeciálne pančuchy od Johna Lewisa, ktoré stoja v prepočte iba 5 €. Tie vďaka gélovým prúžkom na chodidlách zabraňujú tomu, aby noha v topánke kĺzala. Zároveň gélová vrstva pomáha prstom správne priľnúť k podrážke, čím sa zníži tlak na chodidlá.

Že Kate skutočne uvedené pančuchy nosí, bolo pozorným fanúšikom zrejmé už v roku 2011, kedy ju fotografi zachytili v na oficiálnej návšteve Kanady. Detailný záber nôh sympatickej brunetky v lodičkách od Tabithy  Simmons odhalil aj takmer neviditeľné gélové prúžky.

Kvalitná kožená stielka
Druhým tajomstvom pohodlnej chôdze Kate Middleton je kvalitná stielka značky Alice Bow. Vojvodkyňa si obľúbila jednu špeciálnu koženú, ktorá je nielen pohodlná, ale zároveň natoľko tenká, že si ju takmer nevšimnete. Navyše pasuje do každej topánky. Podľa časopisu Vanity Fair si ich manželka princa Williama (38) zaobstarala hneď niekoľko párov. Cenovo sa pohybujú od 20 €.Komentáre