Móda podľa Jennifer Aniston: Tri nadčasové kúsky, ktoré musíte mať v šatníku

Je jednou z najväčších módnych ikon Hollywoodu a nie je ťažké pochopiť prečo. Už v dobách seriálu Priatelia udávala Jennifer Aniston smer nielen vlasovým, ale aj módnym trendom. Povestný je aj jej vycibrený cit pre farebné kombinácie. Ktoré tri kúsky považuje za základ šatníka?

Niekedy stačí pár kúskov, na ktorých môžete postaviť celý šatník. Načerpajte inšpiráciu podľa Jennifer Aniston a mrknite, čo vám v skrini ešte chýba.

Malé čierne
Každá správna žena vie, že malé čierne šaty sú základom šatníka. Dodajú vám eleganciu a pre každú postavu možno nájsť strih, ktorý bude vyzerať dokonale. Jennifer Aniston kombinuje malé čierne šaty napríklad s bodkovanými silonkami. Ide o skutočne  nadčasovú kombináciu, vďaka ktorej sa za vami otočí nejeden muž.

Nohavicový kostým
Keď budete potrebovať vyzerať naozaj profesionálne, vyskúšajte nohavicový kostým, napríklad aj s rozšírenými nohavicami. Jennifer Aniston vnáša do tohto klasického outfitu vysoko módny nádych tým, že pod sakom nenosí žiadnu košeľu. Často ešte vyberá výrazné farby, ako je rubínovo červená. Trúfnete si? Ak nie, zvoľte pod neho ľahkú hodvábnu blúzku alebo upnuté tielko.

Tento outfit vždy dolaďte vysokými topánkami, najkrajšie budú vyzerať jemné remienkové sandále na ihličkovom podpätku. Ak ste ešte odvážnejšie, obujte si lodičky so špičkou. Vytvorte si jemné vlny alebo urobte drdol. Úspech máte zaručený.


Roláky
Rolák je prirodzenou a nadčasovou voľbou pre chladný deň. Vie ale byť aj rafinovane sexi - a to je dôvod, prečo ho Jennifer Aniston nosí tak často. Hľadajte také kúsky, ktoré budú upnuté a presne na telo. Nebojte sa vyberať si odvážnejšie vzory alebo výrazné farby.

Alebo si naopak vyberte voľné úpletové roláky a zastrčte si ich do vysokých nohavíc. Jennifer nosí často široké roláky, ktoré si zastrkuje do zvonových nohavíc. Ideálne pohodlná možnosť, ktorá je ale súčasne veľmi trendy.

Zdroj foto: Instagram


Komentáre