Unikátne spojenie Footshop x Vasky: Limitovanú edíciu Urban Hiking inšpirovanú trendom city life a súladom s prírodou si zamilujete!

https://www.footshop.skDva love brandy, ktorých cieľová skupina je na prvý pohľad úplne iná, sa spájajú. Výsledkom prémiovej spolupráce medzi sneakers fashion značkou Footshop a raketovo rastúcou značkou ručne vyrábaných kožených topánok Vasky je outdoorová limitka Footshop x Vasky Urban Hiking. 

Kolekcia prináša využiteľnosť do hôr, ale aj pohodlie a štýl do mesta. Ide o najobľúbenejší model zákazníkov Vasky, tzv. farmárky. Klasické prevedenie modelu Vasky Farm Boot sa obohatilo o prvky, ktoré sú blízke práve Footshopu ako priekopníkovi streetwearu v Čechách a na Slovensku. 

Čím sú výnimočné?
Novinka sa od pôvodného modelu Farm Boot odlišuje samotným riešením bočnej strany topánky a úplne unikátne sú dierky na šnúrky (D-rings), pútko na jazyku a päte topánky či kovová plaketa, ktorá je pripevnená skrutkami do podrážky. V oblasti achilovky je taktiež špeciálny branding oboch značiek, zboku sú znázornené jemné vrstevnice, ktoré súvisia so zimnou tematikou Urban Hiking. K dispozícii sú dve farebné prevedenia – Black a Caramel. 


Cieľ kolaborácie
Spolupráca vznikla pri príležitosti 10. výročia Footshopu, kde bolo cieľom odprezentovať identitu a filozofiu oboch značiek – lokálnym a ručne vyrábaným spôsobom s dôrazom na ľudský dotyk, ktorý je príznačný pre Vasky, keďže na výrobe jedného páru kožených topánok sa podieľa až 12 obuvníkov z Čiech a Slovenska, ktorý doň vkladajú nielen svoje srdce, ale aj dlhoročné skúsenosti.

Táto špeciálna edícia bude k  dispozícii už 20. novembra 2021 a vzťahuje sa na ňu obmedzené množstvo – iba 100 kusov na www.vasky.sk a 100 kusov na www.footshop.sk! Cena: 140 eur. 


Komentáre