Vychytávky zo sveta tenisiek, ktoré sa určite oplatí kúpiť

Napriek tomu, že každý z nás má svoj štýl a obľúbený typ obuvi, tenisky v botníku jednoducho nesmú chýbať, či už ich pokladáte len za športovú obuv alebo nosíte každodenne. Každý z nás vie, že vybrať si nové tenisky, ktoré budú pohodlné a zároveň štýlové môže byť niekedy náročné. Ak sa potrebujete inšpirovať a dozvedieť sa, ktoré tenisky naozaj stoja za to, ste tu správne.

ADIDAS x FIORUCCI - SLEEK SUPER W
Adidas so svojimi novými modelmi v poslednom čase boduje. Výnimkou nie je ani kolaborácia Adidas x Fiorucci, ktorej výsledkom sú tieto veľmi praktické, čisto pôsobiace platformy. O pohodlnosti Adidas topánok snáď nemusíme hovoriť, keďže sú ako vystlané vatou. Kombinácia žiarivo bielej a červenej je ľahká na zladenie a dodáva vášmu looku neobyčajný šmrnc pri každej príležitosti.

CONVERSE x GOLF LE FLEUR - ONE STAR
Converse väčšina ľudí obľubuje hlavne kvôli istote. Jednoducho, ak potrebujú nevýrazné, pohodlné a pomerne lacné tenisky, často zvolia Converse. Jednoduchosť v dizajnoch týchto tenisiek však zmenila kolaborácia s Golf Le Fleur, čo je značka známeho umelca menom Tyler The Creator. Kolaborácia mala obrovský úspech a tak sa Converse rozhodlo urobiť ďalšiu sériu. Dizajny v tejto kolaborácii sú farebné, štýlové a vkusne výrazné. Converse samozrejme neubralo na pohodlnosti a tak ako všetky ich tenisky , aj tieto sú zvnútra neskutočne mäkké. Čo sa týka cenového rozdielu medzi classic modelmi a GLF kolaboráciou, rozdiel je približne 30€. Je teda už len na vás, či  radšej ostanete pri “classics “ alebo sa odvážite investovať viac a skúsite niečo výraznejšie a jedinečné.

VANS COMFYCUSH OLD SCHOOL
Tak ako Converse, Vans je takisto jedna z klasík, momentálne veľmi obľúbená medzi mladými. Rolu hrá aj nízka cena, za ktoré sa tieto tenisky dajú kúpiť. Zaujímavé sú hlavne kvôli farebným prevedeniam a charakteristickému bielemu pásiku, ktorý sa tiahne po strede tenisky. Vybrali sme konkrétne model Old Skool, ktorý je bezpodmienečne najobľúbenejší. V tomto ružovo- krémovom prevedení je pásik v strede kockovaný a pôsobí hravo. Ak patríte k ľuďom, ktorí moc neobľubujú streetwear, nemôžeme zaručiť že tenisky Vans budú Vaše najobľúbenejšie. No je fakt, že pre veľa ľudí je samozrejmosť vlastniť aspoň jeden pár a to kvôli praktickosti. Či už len na festivaly, alebo na každodenné nosenie, tieto tenisky sa vždy zídu. Vďaka cenovej dostupnosti sa môžete aj vy hocikedy presvedčiť, prečo si za značkou Vans tak stojíme.

FILA CREATOR WMN
Značku Fila by sme za posledný rok kľudne mohli označiť za jednu z najpopulárnejších značiek tenisiek. Je to hlavne kvôli ich modelu Disruptor, ktorý je populárny hlavne u mladých. Pokiaľ zvažujete kúpu tenisiek Fila, no netúžite po tom stále vidieť na ulici rovnaké tenisky ako máte vy, zaujme Vás možno novinka s menom Creator. Model je úplne odlišný od predošlých, no nestráca tým na pohodlnosti a štýle. Konkrétne nás zaujalo toto farebné spracovanie, pretože aj ak nieste jedna z tých, čo na ulici potrebuje žiariť, staroružové detaily na bielych teniskách v kombinácii s bledo-fialovou sa dobre ladia a pôsobia veľmi príjemne.

NIKE AIR FORCE 1
Air Force 1 sú jeden z najobľúbenejších modelov tenisiek Nike a to už viac ako 40 rokov. Ak ešte nevlastníte ani jeden pár, odporúčame Vám túto klasiku vyskúšať a zaručujeme, že to neskončí len pri jednom páre. Farebných variánt je nespočetne, či už máte radšej výraznejšie farby, ako napríklad túto ružovú, alebo vsadíte na najpredávanejšie- čisto biele. Sú to jedny z najviac pohodlných, kvalitných tenisiek ktoré sú pomerne cenovo dostupné v porovnaní s inými, drahšími a možno ani nie tak praktickými modelmi.

Ktoré sa najviac páčia vám? Napíšte nám do komentára pod článkom.

Komentáre