Chceš byť krásna ako Jennifer Lopez? Vieme, ako na to!

Americká speváčka Jlo tento rok síce oslávi 52. narodeniny, no aj v tomto veku vyzerá lepšie, ako niektoré, o dekádu mladšie kolegyne. S pribúdajúcim vekom sa čoraz viac stupňujú dohady o chirurgických vylepšeniach dvojnásobnej mamičky. Ona však akékoľvek vylepšenia popiera.

Ak by si chcela vyzerať ako Jlo, tak už včera bolo neskoro. Krásna brunetka sa po celom svete preslávila nie len ako speváčka, no tiež ako úspešná herečka. Kým iné ženy v šoubiznise s pribúdajúcim vekom fanúšikov strácajú, tak u Lopez je to práve naopak. Čoraz viac žien jej fandí práve preto, že aj po 50-tke pôsobí sexi a mladistvo.  

Neprehliadnite: Móda podľa Jennifer Aniston: Tri nadčasové kúsky, ktoré musíte mať v šatníku


Žiaden botox
Úspešná Američanka dlhé roky dohady o jej chirurgických zákrokoch popierala. Už ju to zrejme nebavilo a rozhodla sa týmto dohadom ukázať stopku. Na svojom Instagrame pred časom zverejnila video bez akýchkoľvek úprav. 

O speváčke je známe, že má veľmi prísny režim, vďaka ktorému sa stále udržiava v perfektnej forme. Jlo navštevuje štyrikrát do týždňa posilňovňu a tú dopĺňa tanečnými tréningami. Samozrejmosťou je pravidelný pitný režim, dostatok ovocia a zeleniny a pravidelný spánok. Lopez navyše už niekoľko rokov vôbec nepije alkohol, ktorý podľa jej slov ničí našu pleť.

Prečítajte si aj: Bolestivé priznanie Demi Lovato: Prekonala som tri mŕtvice a infarkt!


Mimoriadne dôležitá je však podľa speváčky kvalitná kozmetika a starostlivosť o pleť. Práve preto sa rozhodla, že aj ona sama na trh uvedie vlastnú radu produktov JLO Beauty, ktoré sú presne také, aké aj ona sama používa. Ak si chcete pozrieť, ako celá značka vôbec vznikla, môžete si pozrieť krátky dokument, ktorý mapuje výber tých správnych produktov ale aj fotenie kampane. 

Zdroj foto: facebook.com/jenniferlopez

Komentáre