Tají vám niečo partner? Otestujte ho!

Ak máte taký neistý pocit pri žalúdku, že vám váš partner niečo tají, overte si, či je všetko s kostolným poriadkom. Ako inak dosiahnuť pokojný spánok, však? Ponúkame vám ako pomôcku tento krátky test pre klamárov, ktorý vám môže pomôcť zorientovať sa vo svojich pocitoch.

1. Správanie sa pri mobile – váš partner si leží pri televízore a vy niečo kuchtíte pri sporáku. On vytrvalo už druhú hodinu „rieši“ nejaký „biznis“ so svojím kolegom na telefóne. Skúste k nemu znenazdajky pribehnúť a objať ho okolo krku od chrbta. Sledujte jeho reakciu. Ak si okamžite pritiahne mobil k hrudi tak, aby ste nevideli na displej a vyzerá, že má z vašej náhlej prítomnosti malý infarkt, prejdite k druhému bodu.  Ak naopak, mobil odhodí vedľa na sedačku a objatie vám opätuje, choďte v kľude „dokuchtiť“ a nechajte ho doriešiť pracovnú konverzáciu.

2. Nová ženská na obzore – ak vám váš priateľ občas len tak mimochodom spomenie opakovane tú istú „novú kolegyňu“ a radí sa s vami ohľadom jej správania sa, zapnite príjem zvuku na maximum. Chváli ju? Haní ju? Opisuje ako po nej kolegovia idú? Vytiahnite ho nečakane na obed v mieste, kde chodí najčastejšie aj s kolegami. Ak sa bude vykrúcať, že to nie je dobrý nápad, skrátka sa tam raz zjavte. Zmení farbu na červenú, ak sa v rade na kurací perkelt stretne aj s dotyčnou osobou? Zmení správanie či zneistí? Takže hovorí, že je to len kolegyňa...?

3. Mení plány na poslednú chvíľu – ak sa opakovane vykrútil z ďalšej rodinnej oslavy, kina či iného dopredu naplánovaného stretnutia, zbystrite pozornosť. Na druhý deň sa ho spýtajte ako strávil ten deň. Vie ho popísať do detailov či skôr mlčí? Ak sú jeho dôvody, pre ktoré ruší vaše plány stále akési vágne, asi niečo nebude s kostolným poriadkom. Pozor však aj na vyšší level týchto tzv. „mlčičov“ – sú aj takí dokonalí klamári, ktorí vám opíšu svoj deň do najmenších detailov a samozrejme, ani jeden z nich nie je pravdivý.

Na záver otestujte aj seba! Ak ste si na každú vyššie opísanú situáciu odpovedali ÁNO!, dajte si vzápätí kontrolnú otázku. Opakujú sa tieto situácie v každom vašom doterajšom vzťahu? Buď máte šťastie na sukničkárov, alebo skrátka, ruku na srdce, máte muža anjela, len u vás je vyššie zastúpená žiarlivosť.

Zdroj foto: unsplash.com


Komentáre