Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Tento týždeň máme prechod z temnoty do svetla, k nádeji, k radosti, energií a inšpirácií. Vďačíme za to prechodu Slnka do znamenia Strelca. Kedy sa pomyselne vynárame z hlbín nášho podvedomia späť na breh. Na teplý piesok, sladký vánok a cítime uvoľnenie. Ako moment záchrany pred smrťou, kedy sa odrazu vyjasní obloha a my vieme, že to najhoršie je za nami. Od tohto momentu na štyri týždne budeme mať k dispozícií silnú energiu Slnka a Dračieho Chvostu k tomu, aby sme vyslovene rozpoznali čo v našom živote nefunguje, čo nám už naozaj neprináša expanziu a nechali to vo viere v lepší zajtrajšok ísť. V týchto Horoskopoch sa pozrieme kam vám táto energia Slnka v tesnej blízkosti Dračieho chvosta zasahuje pre vaše celé kozmické ID - Slnko, Mesiac Ascendent.

Baran

Vyslovene sa vám vleje nová vitalita, sila a energia do života. Vráti sa vám zmysel aj zámer aj osobný poháňač. Akoby vás po dlhšom útlme ktosi prebral k životu. Opäť sa začnete dívať na oblohu a zhlboka sa nadýchnete. Budete sa chcieť znova čosi nové naučiť, čosi zažiť a vyraziť vpred po stagnácií. Môžete byť tí prví, ktorí inšpirujú aj ostatných aby nastúpili na vlak pozitivity. Môžete stretnúť učiteľa z minulosti v rôznych podobách.

Býk

Skvelá šanca oslobodiť sa od závislostí, ťažkých myšlienok a seba-deštruktívnych návykov. Môžete sa silou vôle prebudiť v svojich najslabších stránkach a vniesť do nich novú nádej. Môžete spoznať niekoho kto vás motivuje, alebo sa akoby zázrakom prebudiť do lepšieho rána a pocítiť nové možnosti z energií, ktoré vás strhávali dolu. Môžete sa zbaviť aj dlhu alebo toxického správania.

Blíženci

Slnko v Strelcovi je vaša opozícia a preto môžete očakávať stratu záťaže a problémov vo vašich vzťahoch. Vyjasní vám kto ste vy a kto je váš partner alebo priateľka a budete mať šancu prekročiť vlastné hranice v tom, ako váš vzťah vyzeral doteraz. Niečo kde ste mohli mať doposiaľ konflikt sa môže obrátiť na mierové konanie. Vylepšia sa vám vzťahy s klientmi. Pozor však na ľahostajnosť alebo únikové manévre zo strachu čeliť vyššej pravde.

Rak

Strelec vám pomôže odovzdať pracovný náklad, stres a úzkosti a nájsť zmysel toho, čo skutočne má pre vás cenu každý deň vykonávať. Môžete opustiť staré zamestnanie, alebo svoju starú pozíciu a prejsť inam. Môžete sa rozlúčiť aj istým zdravotným problémom, ktorý ste si mysleli, že snáď ani nikdy neodíde. Dbajte však sa spustenie zo svojich zdravých návykov len preto, lebo sa cítite lepšie.

Lev

Dokončíte istý projekt do úspešného konca a budete žnúť to čo ste zasiali. Vynikajúci čas na uvedomenie si vášho vzťahu k svojim deťom alebo rodičom a prinesenie do nich viac spontánnosti, pozitivity a odpustenia. Niektoré veci nemusia dávať vždy zmysel, aby sme sa cez ne preniesli. Niektorí sa budete vedieť vzdať obsesie na hrách, gamblingu alebo toxických návykových látkach či správaní. Môžete ukončiť aj isté hobby alebo záľubu, ktorá už nerezonuje.

Panna

Vy sa môžete pozitívne zbaviť istých negatív okolo vášho domu alebo pozemku. Niečo sa vyrieši, odíde škodca, alebo sa opraví konečne plot, či zatekanie. Uľaví sa vám aj v súkromí a v domácej situácií. Môže odznieť konflikt s rodičmi alebo rodinnými príbuznými a nastane pokoj a viac kľudu. V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť alebo čosi hmotné môžete, no skúpou počkajte na nový rok alebo aspoň koniec decembra.  

Váhy

Strelec vám môže pošepkať aby ste zmenili svoju biznis stratégiu hlavne ak vlastníte obchod, alebo sa zaoberáte marketingom, reklamou a propagáciou vašej práce. Niektorí z vás pustíte z rúk riešenia svojich kamarátov a začnete sa viac venovať sebe a ľuďom, ktorí sú s vami dlhšie a chápu vás. Môžete zrušiť istý výlet alebo zavrieť svoju živnosť hlavne z dôvodu, že vás už nenapĺňa smer ktorým idete. Niektorí zmeníte školu alebo sa vrátite k učeniu a oprášeniu základov.

Škorpión

Vám Strelec prináša nový zážeh do vašeho vnímania základov, ktoré v živote máte. Pocit bezpečia a generovania zdrojov vás môže frustrovať, pretože budete chcieť viac. Viac možností, viac financií a preto môžete aj vy zanechať, zmeniť svoju prácu alebo zmeniť spôsob akým si zarábate. Ak ste mali dlho zlé finančné návyky a míňali ste aj tam, kde to nebolo pre vás dobré, tento týždeň sa budete vedieť zorientovať a prestanete peniaze aj energiu vyhadzovať oknom.

Strelec

Slnko vo vašom znamení vás prebudí k novej sile, životu a zmyslu vašej existencií. Ak ste Slnečný Strelec môžete sa vzdať autority alebo zanechať za sebou mužskú osobu, či konflikt s mužmi a autoritami za sebou pre vyššie dobro všetkých. Ak ste mesiac môžete sa zbaviť ťažkých emócií o vašom živote a zaťažujúcich vzťahov. Ak ste Asc máte šancu odlúpiť jednu obrovskú časť svojho ja, v ktorej sa nazbieralo veľa nánosov. Ako cibuľa sa dostanete bližšie k svojmu jadru.

Kozoroh

Pre vás ako inak pred narodeninami máte najslabší mesiac a preto bude vhodné, ak zanecháte extra prácu a oddýchnete si. Strelec vás bude ťahať do ústrania, aby ste sa zregenerovali a nachystali sa na symbolickú smrť a znovu povstanie so Slnkom vo vašom znamení. Výborné by teraz bolo meditovať, viac spať a ísť do spa, na masáž alebo si booknuť dovolenku. Vhodný čas na prácu za oponou a nechať sa viesť Vesmírom. Navštívte jasnovidca, kartárku alebo médium a počúvajte čo má pre vás za odkaz nehmotný svet.

Vodnár

Niekedy je najťažšie nechať ísť svoj sen, ktorý si myslíme, že definuje kým sme. No Strelec vám prišiel povedať, že nie všetko po čom túžime je skutočne to po čom prahne naša duša. Vaša duša sa bude teraz veľmi hlasno ozývať, aby prehlušila vašu chaotickú myseľ a naviedla vás na novú cestu. K novým ľuďom a osobám, ktoré stojá za to, aby ste si s nimi udržali puto. Sledujte hviezdy a synchronicity. Nič nebude náhoda.

Ryby

Ak vám doteraz ktosi dýchal na krk a dupal na nervy vo vašej kariére, môže sa stiahnuť. Môžete aj vy dostať pocit, že nedosahujete presne to, čo by ste dosiahnuť chceli a môžete zmeniť smer vašej kariéry, svojho vnímania sa ako autority a dokonca zmeniť či vykoreniť vzťah k otcovi či mužskej figúre, ktorá vás frustrovala počas života, alebo dlhodobo za posledných 18 mesiacov. Strelec vám pripomína,že sa zodpovedáte len sebe a Bohu/Vesmíru.

Pripravia s láskou

www.altairastrology.com


Komentáre