Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Začiatok týždňa sa nachádza v silnej energii ustupujúceho splnu, ktorý mnohým nadelil veľmi silné nápady, vnútorné vedenie a hlboké zistenia o charaktere, o ktorom sme doposiaľ nevedeli.

Do nového týždňa vstupujeme s ťažkými energiami , pretože sa ukončuje veľký cyklus. Prvé dva dni v týždni nebudú ľahké. V strede týždňa sa situácia uvoľní a budeme môcť začať nové kroky s ohnivým baranom. Slnko stojí v pozícii Saturnu, takže budeme pociťovať tlak, reštrikciu a obavy, s ktorými bude bojovať naše ego. Svetlo, ktoré v sebe máme však bude hľadať cestu, ktorú napokon nájde.

Baran
Slnko vám dodáva silu. Snažte sa zapáliť svoju vnútornú iskru a nájdite si nový cieľ. Kto ste dnes a kým chcete byť zajtra? Teraz je najlepšie obdobie na nájdenie novej cesty a svojho prerodu. Bude to vyžadovať všetku energiu a zdroje. Môžete si vybudovať nový svet okolo seba, aj v sebe. Nezabudnite na to, že všetko má svoj význam.

Býk
Čakajú vás nové veci v podobe nového bytu, nových vecí alebo triedenia tých starých. Máte plnú hlavu nápadov a myšlienok. Nebojte sa vo svojom živote skúsiť niečo nové. Vo svojom vnútri cítite nudu. Máte nenaplnené túžby, ku ktorým sa snažíte hľadať cestu. Momentálne je vašou jedinou možnosťou Urán. Skúste ho požiadať aj o nemožné.

Blíženci
Posledné mesiace Dračej hlavy vám tento týždeň pripomínajú, že čas sa kráti. Ak máte vo svojom srdci túžbu, ktorá je dostatočne silná na to, aby ste sa jej chopili a začali sa jej venovať, nestrácajte čas. Takáto možnosť príde najbližšie až v roku 2030. Váš život je teraz v bode, ktorému by ste mali venovať pozornosť. Neprežívajte. Naplánujte a uskutočnite čo najviac aktivít do konca decembra. Svet patrí odvážnym a šikovným, a to vy ste.

Rak
Slnko vám prináša možnosť uvedomiť si na sebe všetko, čo považujete za slabé a deštruktívne. Prinesie vám svetlo na miesta, kde vidíte tmu. Nemusí to byť príjemné, avšak hneď ako uvidíte, čo sa skrývalo v tme, nadobudnete pocit, že viete, kto ste, kam smerujete a prečo. Môžete si privyrobiť aj nájsť novú životnú stabilitu. Jediné, čo potrebujete, je sila prestať sa topiť vo veciach, ktoré neexistujú.

Lev
Vo vašom znamení je momentálne najsilnejšie Slnko. Teraz je najlepší čas na všetky premeny a sny, ktoré chcete. Ak ste slnečný lev, mení sa vám celý rok a začínate novú cestu. Ak ste Asc leva, máte možnosť zmeniť svoj výzor a smerovanie, ako vnímate život a seba v ňom. Ak ste mesiac leva, budete napĺňať svoje emočné a vzťahové potreby. Môže sa vám zmeniť vzťah k matke, ženám alebo sa mamou môžete stať!

Panna
Najbližší mesiac budete mať menej energie a chuti riešiť ťažké veci. Budete sa chcieť stiahnuť do úzadia. Mesiac pred narodeninami je vždy ťažší ako všetko pred tým. Nemusíte sa cítiť tak sviežo. Môžete sa viac obracať do svojho vnútra, mať potrebu samoty, ticha a lepšieho odpočinku. Je vhodné ísť na dovolenku, vziať si voľno alebo ísť niekam na rekreáciu či spa. Lepšie vám pôjdu aj meditácie a odporúčam aj výklady z kariet alebo iné spirituálne možnosti.

Váhy
Prežívate nudné obdobie. Žiadny bod ani planéta nie je na konečných stupňoch. Môžete v týchto dňoch prežívať silné transformačné a ťažké obdobie, ktoré vám nedá spávať. Na druhej strane to môže byť aj pozitívna zmena, na ktorej pracujete vedome, no nie je ľahká. Môže byť veľmi veľká a rozsiahla, takže sa potrebujete uistiť, že ju spracovávate aj emočne a dávate si na čas.

Škorpión
Slnko v levovi vám otvára chuť dosiahnuť niečo, o čom ste dlho snívali. Ste oveľa cieľavedomejší a chcete postúpiť vyššie, najmä v kariére a sociálnom postavení. Niektorí z vás môžete chcieť urobiť odvážny krok, trošku zariskovať a skúsiť tzv. koleso šťastia. Pár z vás sa v tomto období môže stať otcom alebo zastávať novú pozíciu v živote či práci, ktorá vyžaduje, aby ste vzali niekoho pod svoje ochranné krídla. Buďte otvorení novým možnostiam.

Strelec
Ohnivé Slnko vám prináša dostatok radosti, vitality aj imunity. Cítite sa ako keby vám niekto vlial život do žil a vdýchol vám nový zmysel. Pre vás strelcov je Slnko všetkým, pretože je to práve to, do čoho mierite a kam smerujete. Máte možnosť obrovského duchovného a citového rastu. Ak môžete, cestujte, učte sa, čítajte a komunikujte s ľuďmi. Čaká vás mesiac, kedy budete šťastný, že existujete. Mnohí sa dotknete niečoho, čo bude pre vás posvätné.

Kozorožec
Ak máte nejaké dlhy alebo nevyjasnené krivdy, teraz bude vhodné ich doriešiť a ukázať svoju vnútornú silu. Toto je moment, kedy vám levie Slnko podáva pomocnú ruku, aby ste vyriešili to, na čo ste nemali energiu, silu, chuť alebo žalúdok. Už nemlčte, neduste a netvárte sa, že nemáte problémy. Prineste ich von na svetlo a integrujte ich do vedomia. Vaše slepé body sa stanú vašimi učiteľmi.

Vodnár
Čoskoro sa vráti Jupiter do vášho znamenia, a teda sa vám vráti radosť, úsmev a viac nadhľadu. Toto obdobie bude trvať do decembra, takže z neho vyťažte všetko, čo môžete. Budete viac cítiť spojenie sami so sebou a s Vesmírom. Každý pohľad do vašej prítomnosti alebo budúcnosti bude veľmi dôležitý. Môže sa vám aj snívať odpoveď na vaše otázky alebo riešenie vašich komplexných problémov.

Ryby
Mesiac vo vašom znamení vedľa Jupitera bude pre pondelok a utorok moment, kedy môžete vnútorne, duševne a citovo tak expandovať, že prerastiete emočne svoje problémy. Jediné, čo na tom môže byť zlé je to, že stratíte spojenie s realitou. Levie Slnko vám celý mesiac bude pomáhať s pracovnými ťažkosťami, posilňovať imunitu ale hlavne vám zmení denný režim k lepšiemu. 

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com

Komentáre