Stĺpček pohľadom muža: TÝCHTO 10 VECÍ milujú chlapi na ženách viac ako výzor

Možno si myslíte, že  mužov zaujme na ženách iba perfektný vzhľad. Nie je to však pravda! V skutočnosti nemajú veci, ktoré muži na ženách milujú, nič spoločné s bezchybným telom, sexy bielizňou alebo oslňujúcim vzhľadom.

Varenie
Áno, určite mnohé z vás uhádli, že varenie nájdete na tomto zozname. Nuž, máte pravdu. My muži milujeme jesť, a hlavne, keď je to jedlo dobré a chutné. V dnešnej dobe, keď sa už pomaly nikto nestihne ani naraňajkovať, ženy strácajú svoje umenie gazdinky. Muž veľmi ocení ženu, ktorá nielenže varí ale jej jedlo chutí aj dobre. Žijeme v roku 2019, kedy ženy chodia do práce, majú kariéru a iné záľuby. Vieme pochopiť, že sa varešky musíme chytiť občas aj my. Pokiaľ stíhate navariť raz do týždňa nevadí, ale radím vám, nech to stojí za to. Muž to ocení a určite vás pochváli na tých správnych miestach - v práci a hlavne u svokry.

Hravosť
Nie nemyslím tým, že ovládate PS4 alebo ste ochotná si ísť zahrať s chlapcami nedeľu poobede do futbal (čo by bolo samozrejme skvelé), ale myslím tým, že nie ste stále vážne ale viete si niekedy užiť inak ako v posteli alebo pri poháriku vína. Sú to maličkosti. Ako keď nás štuchnete palcom do rebra, necháte sa naháňať po byte alebo si z radosti poskáčete na gauči v našom tričku. Niekedy si potrebujeme pripomenúť, že život ozaj nie je len o peniazoch a reprodukcii. Hravé ženy prinášajú veľa radosti. Nebuďte nudné!

Láskavosť
Vy ženy ste prirodzene milšie, láskavejšie a empatickejšie ako my muži. Takže aj zostaňte také aké ste, pretože táto vlastnosť je nenahraditeľná. 

PS: Buďte láskavá aj vtedy, keď my sme zrovna menej láskavými. Nezabudneme na to a vrátime vám to dvojnásobne.

Cieľavedomosť
Áno, chceme, aby ste rodili, upratovali, starali sa o deti, varili a mali aj ciele. Žartujem. Cieľavedomá žena je na nezaplatenie. Žena, ktorá vie kam smeruje a má svoju predstavu o tom, čo chce dosiahnuť, je nielen zaujímavá ale dokáže nás motivovať k tomu, aby sme aj my so sebou niečo urobili. Či to je kariéra, cvičenie alebo niečo iné. Ak ste ochotná vydať úsilie k niečomu, tak vás máme za čo obdivovať. Samozrejme, okrem vašich predností a zradností. A ak k tomu viete aj variť, tak čakajte prsteň skôr ako si myslíte.

Hlas/Slovník
Dámy pokiaľ ste krásne ako bábika ale váš hlas je hrubší ako pás môjho otca a váš slovník sa zhoduje z nebohým Meliškom, mám pre vás zle správy. Muži potrebujú, aby ich nežnejšie polovičky zneli presne tak- nežne. A aj keď osobne nie som zástanca prehnaného bontónu, pozerať na ženu, ktorej slovná zásoba obsahuje široké spektrum nadávok, tak si poviem, nie ďakujem.


Humor
Ak ste obdarené humorom, tak máte vyhraté. Tak ako vy ženy aj my sa ľúbime smiať. A mať pri sebe ženu, ktoré vo svojom balíčku viac ako trápny vtip, tak to je ozajstný dar. 

Hygiena
Musím toto vôbec opisovať? Áno, sú aj ženy, ktoré si myslia, že deodorant je sprcha. Nechcem zachádzať do detailov, keďže k portálu sa dostanú aj maloletí. Avšak odkaz pre všetky dievčatá znie: „Ak sa zacítite, že smrdíte, už je neskoro.“

Oblečenie
Väčšine z nás je jedno, či vaša kabelka je Louis Vuitton, Dolce & Gabbana alebo iné. Ale oceňujeme, keď sa ženy obliekajú primerane svojmu veku, postaveniu a typu postavy. 100kg v legínach mimo posilňovni sa nestretne s pochopením. Všetci máme nejaké telo ale treba si vedieť skombinovať oblečenie tak, aby sa nám hodilo. Ďalej, ak sú vaše sukne v lete kratšie ako moja výplatná páska a vaše prsia kričia ahoj tu som, neočakávajte, že vás budú muži brat vážne. tedy sa stretnete presne s tým, čo si pýtate- hlúpe narážky a žiaden rešpekt.

Rozvážnosť
Chcem ťa, chcem ísť jest tam, dnes sa mi nechce, prepáč. Och, to sú sladké vetičky a tak málo k tomu stačí. Keď viete, čo chcete a dokonca to viete aj vyjadriť na rovinu, nič viac nám netreba. Buďte priame a úprimné. Nebaví nás 20 minút hádať sa, kam pôjdeme jesť a skončiť pri prvom mieste, ktoré sme navrhli.

Intelekt
Áno, nikto netvrdí že každý muž je Einsteinov klon. Ale pokiaľ ma žena v hlave a vie sa vyjadrovať, niečo aj doštudovala, poprípade prečítala a vie sa inteligentne rozprávať a premýšľať, tak to máme vyhraté. Nebavia nás pipky, ktoré trepú stále tie isté hlúposti dookola. Dámy, zamyslite sa, ako ste na tom. V opačnom prípade sa držím vety od Forresta Gumpa: „Pre hlupáka je každý hlúpi.“


Komentáre