Muži, ktorí milujú staršie ženy. Nový trend?

Ak ste aspoň trochu fanúšičkou seriálu Hry o tróny, viete veľmi dobre aký sexy je herec Jason Momoa. A vysoko pravdepodobne ste už počuli o jeho love story. Jason tvorí pár s herečkou Lisou Bonet, slávnou dcérou doktora Huxtabla zo Show Billa Cosbyho. Lisa je od Jasona staršia o celých 12 rokov.

Instagram je plný Jasonových romantických vyznaní venovaných jeho milovanej Lise. Vedeli ste, že sa dokonca priznal, že ju stalkuje už od svojich 8 rokov? Vraj sa jej s tým však priznal až po narodení ich druhého dieťaťa, aby ju príliš nevystrašil. 

Rovnako spokojne ako Jason sa vo vzťahu s oveľa staršou ženou javí aj austrálsky herec Hugh Jackman, ktorý je od svojej manželky mladší o celých 13 rokov. 6-ročný vekový rozdiel je aj medzi americkou speváčkou J. Lo a jej snúbencom basebalistom Alexom Rodriguezom.

Aké je tajomstvo vzťahov medzi staršou ženou a jej mladším partnerom?

Nuž, otázka na mužov – prečo milujú staršie ženy v čase, keď je veľmi „populárne“, aby sa muž so ženou rozviedol pre poblúznenie s oveľa mladšou dievčinou? Muži, ktorí žijú so staršími ženami vyzdvihujú výhody ich partnerského spolužitia. Hovoria, že v ich vzťahoch je oveľa menej drámy, viac pohody a príležitostí na rast. Jednu z veľkých výhod, ktoré však označujú je aj sex. Podľa nich je sex so staršími ženami jednoznačne lepší. Randenie so staršou ženou je fantáziou asi každého mladého muža. No na to, aby sa z randenia vyvinul vážnejší vzťah, je treba viac ako len dobrý sex.

Tu sú dôvody, kvôli ktorým sa muži rozhodujú pre staršie ženy:

Staršie ženy vedia čo chcú - nehrajú hry, muži môžu lepšie prejaviť čo chcú a po čom túžia Staršie ženy sú skúsenejšie – či už so vzťahmi, v randení či milovaní. Ak randíš so staršou ženou, vysoko pravdepodobne sa naučíš jednu či dve nové veci. Získaš novú perspektívu – každý vzťah ťa naučí niečo nové. Zoznamovanie sa so širším spektrom žien ťa naučí veľa aj o sebe, o tom, kto si a čo ťa v živote robí šťastným. Staršie ženy sú vyspelejšie – menej hádok, „riešenia“ a celkového pokoja. Čím sme starší, tým nás menej priťahuje dráma a chceme si len užívať život a vzťah ako taký. Starším ženám sa mladší muži páčia – je to sexy, keď 40-ročnú balí 30-ročný. A aj keď ich to priťahuje, neznamená to ešte, že majú záujem o randenie s „chlapcami“. Chcú silných a vyspelých mužov.

Randili ste už s oveľa mladším mužom? Ak súhlasíte s dôvodmi, ktoré sme vymenovali vyššie, dajte LIKE na náš článok.

Komentáre