Sexi Zendaya na premiére filmu Duna

Na Medzinárodnom filmovom festivale v Benátkach premietli v piatok 3. septembra v svetovej premiére sci-fi veľkofilm Duna režiséra Denisa Villeneuvea. Premietanie očakávanej snímky si nenechala ujsť ani jedna z hlavných hviezd, charizmatická a talentovaná herečka Zendaya. 

Film na benátskom festivale uviedla početná delegácia, tvorená okrem režiséra aj hereckým ansámblom. Publikum pozdravili Timothée Chalamet, Oscar Isaac, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Javier Bardem, Sharon Duncan-Brewster, Dave Bautista, Stellan Skarsgård a Chen Chang. 

Prečítajte si aj: Skončí Nicki Minaj v base?!


Najväčšou hviezdou však bola herečka Zendaya, ktorá si obliekla odvážnu koženú béžovú róbu značky Balmain s obrovským rázporkom. V podobných šatách sa s obľubou ukazujú napríklad Angelina Jolie, Jlo či Kim Kardashian. Dramatický look Zendaya doplnila tzv. mokrým účesom.

Odporúčame: Speváčka Rita Ora dojatá k slzám: Kto za to môže?


Film Duna adaptuje kultovú knižnú predlohu spisovateľa Franka Herberta. Protagonistom je Paul Atreides, mladý muž, ktorému bol predurčený osud, akému nemôže celkom porozumieť. Musí sa dostať na najnebezpečnejšiu planétu vesmíru, aby zaistil bezpečnú budúcnosť pre svoju rodinu a svoj ľud. Práve na planéte Arrakis je možné nájsť vzácnu komoditu – korenie, ktoré dokáže odomknúť plný potenciál človeka. Paul a jeho rod však nie sú jedinými, kto si robí na planétu a jej zásoby nárok. Črtá sa konflikt, v ktorom prežijú len tí, čo dokážu čeliť svojmu strachu. Do slovenských kín film prinesie distribučná spoločnosť Continental už 21. októbra 2021.

Zdroj foto: Continental film

Komentáre