Serapeptáza – všetko o enzýme, ktorý pôsobí proti krvným zrazeninám, opuchom, či bolesti

Čo je Serapeptáza?
Serrapeptáza je prírodný enzým. Nachádza sa vo vnútornostiach priadky morušovej. Enzým prispieva k rozkladu, a k odstráneniu poškodených buniek z organizmu. Je to mimoriadne vzácny enzým, ktorý môže pomôcť v ochrane a zachovaní nášho zdravia.
Pri užívaní na prázdny žalúdok sa enzým vstrebáva tenkým črevom. Po uvoľnení do tela, podporuje degradáciu bunkového odpadu, a tým uľahčuje odvod škodlivých látok z miesta zápalu. Výsledkom toho je, že rýchlo zníži prejavy a príznaky zápalu, pričom urýchľuje regeneráciu tkanív. Tiež strávi bielkoviny, ktoré vytvárajú tkanivo jaziev, krvné zrazeniny a cysty. Užívanie tohto enzýmu nepredstavuje žiadnu hrozbu pre zdravé tkanivo alebo bunky.

V čom je Serapeptáza jedinečná?
Je čisto prírodného pôvodu. Serapeptáza má jedinečnú schopnosť rozpúšťať výhradne odumreté tkanivo bez toho aby ovplyvnila okolité zdravé tkanivo. Tým sa jej práca na eliminácii zápalu nekončí. Rozpúšťa krvné zrazeniny a zároveň znižuje riziko tvorby nových zrazenín. Má výborné protizápalové účinky a pozitívne pôsobí na skrátenie doby hojenia poranených či zapálených tkanív. Zabraňuje hromadeniu tekutiny v poškodených tkanivách a tvorbe opuchov. Zmierňuje bolesť pri hojení.


Na čo všetko teda serapeptáza zaberá:

srdcové a cievne ochorenia
vysoký krvný tlak
cukrovka typu II a diabetická polyneuropatia                     
osteoporóza
skleróza multiplex
migréna a bolesti hlavy       
cystická fibróza prsníkov
zápal kĺbov, artritída, reumatoidná artritída
zápaly horných a dolných dýchacích ciest
zápaly rôzneho druhu
ochorenia čriev
astma
úrazy a športové úrazy
čistenie organizmu od toxínov.


Komentáre