Selena Gomez sa chystá do dôchodku! Prečo už nechce spievať?

Selena Gomez má na konte už pomerne slušné množstvo skladieb, k popularite jej však oveľa viac ako vlastná hudba pomohol vzťah s Justinom Bieberom. Selena si je vedomá toho, že jej hudba ostáva nedocenená, a preto uvažuje nad tým, že sa poberie do hudobného dôchodku.

Profesia speváčky patrí medzi málo tých, ktoré vekom nie sú nijako obmedzené. Dôkazom toho je napríklad Cher, ktorá aj v 74-rokoch vydáva novú hudbu a koncertuje. Jej o niekoľko dekád mladšia kolegyňa, 28-ročná Selena Gomez však uvažuje nad tým, že svoju kariéru ešte pred tridsiatkou ukončí. 

Odporúčame aj: Druhá séria Bridgertonu: Všetko, čo by ste o nej mali vedieť


V rozhovore pre magazín Vogue priznala, že má pocit, že jej hudba ostáva aj po rokoch na scéne stále nedocenená. O svojom rozhodnutí stiahnuť sa z hudobného sveta je už vraj presvedčená a nič ho nezmení. "Boli momenty, kedy som sa sama seba pýtala, aký to má zmysel a prečo to vlastne stále robím. Myslela som si, že Lose You To Love Me bolo to najlepšie, čo som kedy vydala, no niektorý ľuďom sa to stále nezdalo dosť dobré." Sprievodné fotografie pre aprílové vydanie Vogue má na svedomí Nadine Ijewere v spolupráci so stylistkou Gabriellou Karfefa Johnson.

Pre Selenu je život v šoubiznise o to náročnejší, že jej v minulosti diagnostikovali ochorenie lupus, kvôli ktorému musela podstúpiť transplantáciu obličky. Aj z toho dôvodu sa v posledných rokoch vyhýba sociálnym médiám. "Raz ráno so sa zobudila, a tak ako iní ľudia, pozrela som sa na Instagram a bola som z toho hotová. Už ma unavovalo čítať všetky tie hrozné veci. Už ma unavovalo vidieť životy iných ľudí."

Neprehliadnite: Bolestivé priznanie Demi Lovato: Prekonala som tri mŕtvice a infarkt!

Selena si je vedomá toho, že mnoho ľudí ju stále považuje len za detskú hviezdičku z Disney filmov, čo jej dospelej kariére vôbec nepomáha. Paradoxne práve v týchto týždňoch Gomez vydáva svoje prvé španielske cd REVELACIÓN, z ktorého už vydala trojicu singlov Baila Conmigo, De Una Vez a Selfish Love. Túto nahrávku by podľa jej slov mal nasledovať ešte jeden album (pravdepodobne v anglickom jazyku), ktorý by mal byť bodkou v jej diskografii.

Zdroj foto: VOGUE USA, Nadine IjewereKomentáre