HIT tohto leta: Šatky ako módny doplnok


Rozmanitosť tohto jednoduchého kúsku je až priam neuveriteľná. V móde majú šatky odjakživa svoje nenahraditeľné miesto. V minulosti sa tomuto nadčasovému trendu tešili aj módne ikony ako Marilyn Monroe,či Grace Kelly. Letné obdobie nám otvára množstvo nových nápadov, ako ich nosiť. Štýlové šatky podčiarknú váš letný outfit a urobia ho bezpochyby zaujímavejším. 

História sa opakuje 
Či chceme, či nie tento trend je spať a naberá grády. Šatku uviazanú ala "babka style" si obľúbili rôzne celebrity, či módne blogerky. Jeden človek by si povedal, že to vyzerá komicky. Pravdou je aj fakt, že to komicky môže naozaj vyzerať, pokiaľ neviete, ako na to.  

Blogerky z našich končín to poňali svojsky, s gráciou a nebojácne ukázali ako sa to robí. Ako prvá sa v tomto trende predviedla blogerka "Cisarovenovešaty" ešte minulý rok, čím predbehla svoje kolegyne a nastavila latku. Na sociálnych sieťach ukázala sofistikované prevedenie v saku . Blogerka "JanaH_blog" na seba nenechala dlho čakať a v žiadnom prípade štýlom nezaostáva. Inšpirovala sa našimi starými mamami, no vyšperkovala to po svojom.
Blogerka "Zrzkastlyle" tento trend využila na dovolenke aj z praktických dôvodov a chránila sa tak pred slnečnými lúčmi, a popri tom vyzerala veľmi štýlovo. Veľmi nás zaujala aj blogerka staršej vekovej kategórie "Babie létá", ktorá ale kedykoľvek svojim štýlom strčí pod koberec aj mladšie generácie žien. Jej outfity sršia mladou energiou a eleganciou pravej dámy.

Pozrite sa, ako ich nosia naše obľúbené blogerky

www.instagram.com/cisarovenovesaty

www.instagram.com/janah_blog

www.instagram.com/babie.leta

Komentáre