Milujete Hygge? Ak áno, hand-made značka Bublinkovo je to pravé pre vás!

Ak milujete Hygge a zároveň si zútulniť domov, značka Bublinkovo je to pravé pre vás. Viac sa dozviete v nasledujúcom rozhovore.
Ako ste sa dostali práve k šitiu? Naučila vás to vaša mama, babka?
● áno bola to práve moja mamina, ktorá nám keď sme boli so sestrou malé šila krásne veci keďže v tom čase až taký výber nebol. Pamätám si ako mi pomáhala pri mojich prvých šicích počinoch keď som sa snažila ušiť šaty bábike 


Prečo práve názov Bublinkovo?
● názov bublinkovo vznikol po narodení našej dcérky pretože ešte v brušku sme ju volali „bublinka“ a vlastne celé toto vyniklo vďaka nej keď som jej pripravovala výbavičku. Vždy som chcela robiť niečo tvorivé a na materskej dovolenke som si povedala, že prečo to aj nevyskúšať a na moje prekvapenie sa to rozbehlo pomerne rýchlo.


Vaše výrobky sú v Hygge štýle, je momentálne tento trend v doplnkoch populárny?
● myslím si že áno a ľudia chcú tak ako pre seba tak aj pre svoje najväčšie poklady pohodlie a trendy veci,  ale hlavne pre mňa osobne je tento štýl srdcu blízky. Evokuje vo mne pohodlie a príjemné teplo domova. 

Šijete vankúše a chrániče do detských postieľok, plánujete sortiment aj rozšíriť?
● áno snažím sa stále prísť s niečím novým a originálnym,  už len keby bolo viac času na tvorenie. Zákazník ma môže osloviť s akoukoľvek svojou požiadavkou a predstavou. Myslím, že vždy nájdeme spoločne to s čím bude zákazník spokojný.


Kde si môžu zákazníci vaše produkty objednať?
● zatiaľ je to prevažne na instagramovom profile @bublinkovo_ a na Facebook @Bublinkovo , ale pevne verím, že v dohľadnej budúcnosti bude na svete aj webová stránka. Momentálne sa pracuje na novom logu od ktorého sa bude odvíjať celý dizajn.

Koľko trvá proces výroby od objednania, až po doručenie zákazníkovi?
● žiaľ momentálne je to cca 4 týždne keďže ako som spomínala robím to popri malej dcérke ktorá si teda vyžaduje dosť pozornosti, ale pracuje sa na tom aby to boli maximálne 2 týždne. 


Šijete všetky produkty sama, alebo máte tím ľudí?
● zatiaľ áno, ale keďže sa snažím ako som už spomínala o kratšiu dobu dodania ako doteraz tak v krátkej dobe sa tím rozšíri ešte o jedného člena a pevne verím, že v budúcnosti ich bude potreba ešte viac.

Zdroj foto: Archív Bublinkovo


Komentáre