Hodiny cvičenia sa vyplatili: Rita Ora ukázala sexy bruško!

Takto dobre dávno nevyzerala! Rita Ora je jedna z mála speváčok, ktoré majú v súčasnosti plný pracovný diár. Ešte v úvode februára odcestovala do Austrálie, kde je dodnes. Rita totiž dostala ponuku zasadnúť do poroty austrálskej verzie šou The Voice. Voľný čas však netrávi ničnerobením, ale drinou v posilňovni. 

Nikto nemôže povedať, že by Rita Ora trpela nadváhou, speváčka však nikdy nepatrila do skupiny tých žien, ktoré sú vychudnuté na kosť. Na svoje plné krivky bola Rita vždy patrične hrdá a s radosťou ich ukazovala. V posledných mesiacoch sa však rozhodla, že na svojej postave poriadne zamaká.

„Niekedy to je ťažké. Neprebúdzam sa len tak s pocitom, že musím bežať do posilňovne. Keď sa potrebuje motivovať k cvičeniu, pozriem sa na fotografie žien ako Jennifer Lopez. Vyzerá neuveriteľne! Ak tak môže vyzerať, tak nemám žiadnu výhovorku," prezradila Rita ešte v roku 2017 v rozhovore pre magazín Shape.


Hodiny cvičenia pod dohľadom trénera zjavne začínajú prinášať ovocie. Rite zjavne pomohla aj zmena prostredia, nakoľko v Austrálii evidujú len minimálny počet prípadov ochorenia koronavírusu a spoločenský život tam funguje prakticky bez obmedzení.

Okre nakrúcaniu speváckej šou The Voice sa Rita v Austrálii venuje tiež propagácii svojho nového EP Bang. Svoj nový singel Ban Bang už zaspievala aj v šou Ellen Degeneres, samotné vystúpenie sa však z pochopiteľných dôvodov nakrúcalo v Austrálii.

Zdroj foto: instagram.com/ritaora/


Komentáre