Rita Ora a jej rozlúčka s letom: Takto dobre ešte nevyzerala!

Britská speváčka Rita Ora si tento rok na núdzu pracovných ponúk sťažovať nemôže. Kým väčšina jej kolegýň počas pandémie venovala svoj čas rodine a priateľom, tak Rita nahrávala nový album a koncertovala v Austrálii, kde sa na istý čas presťahovala kvôli nakrúcaniu šou The Voice. Tesne pred koncom leta svojich fanúšikov potešila sexi videoklipom k skladbe Seaside.

Speváčka Rita Ora je na scéne už viac než desať rokov. Na konte má dva sólové albumy a niekoľko spoluprác s hudobníkmi ako Iggy Azalea, Sigala, Avicii, Chris Brown, Charli XCX či Tiësto. Najnovšie sa britská hudobníčka spojila s Diane Warren a Sofíou Reyes, vďaka čomu vznikla skladba Seaside.

Prečítajte si aj: Beyoncé: Často som bola jediným čiernym dievčaťom


Skladbu síce nájdeme na albume Diane Warren, no hlavnou hviezdou je v tomto prípade práve Rita Ora, ktorá sa počas nakrúcania videoklipu poriadne odviazala. Morské vlny a lúče slnka si Ora užívala v odvážnych priehľadných šatách, ktoré ukázali jej skvelú ženskú postavu.

Odporúčame aj: Sexi Zendaya na premiére filmu Duna


Videoklip sa nakrúcal v Kalifornii, nakoľko Ora sa presťahovala do USA, kde momentálne žije so svojim novým priateľom, režisérom Taika Waititi z Nového Zélandu.

Zdroj foto: Facebook.com/RitaOra

Komentáre