Rita Ora ukázala nového milenca! Kto to je?

Prestížne Met Gala 2021 si nenechala ujsť ani Rita Ora. Britská speváčka na event v New Yorku prišla v spoločnosti svojho nového priateľa, s ktorým chodí zhruba polroka. Po boku nového milenca zažiarila v outfite od značky Prada.

Rita sa s novozélandským režisérom Taika Waititi zoznámila na jar, kedy sa kvôli nakrúcaniu austrálskej verzie šou The Voice na niekoľko týždňov presťahovala do Syndey. Medzi 30-ročnou Ritou a Taikom je 16 ročný vekový rozdiel. Tento fakt speváčke zjavne neprekáža. V minulosti randila s Andrewom Garfieldom, Lewisom Hamiltonom, Calvinom Harrisom či dokonca s Robom Kardashianom.

Odporúčame aj: Billie Eilish doslova ohúrila: Vyzerala ako popoluška!

Dvojica svoj vzťah najprv tajila, v posledných týždňoch sa však objavujú na verejnosti ruka v ruke. Inak tomu nebolo ani na tohtoročných Met Gala. Najkrajším doplnkom novozélandského režiséra bola nepochybne jeho partnerka. Ria Ora si totiž obliekla výraznú sukňu a crop-top z dielne značky Prada, v ktorom ukázala svoj ženskú figúru. 

Blondínka nikdy nepatrila medzi speváčky vychudnuté na kosť, no v posledných mesiacoch sa jej podarilo pár kíl schudnúť a vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým. To, že sa nemá za čo hanbiť ukázala aj vo videoklipe k svojmu aktuálnemu singlu Seaside.

Zdroj foto: Instagram.com/prada/

Komentáre