Provokatérka Rihanna ukázala nový účes!

Rihanna je síce stále na očiach verejnosti, svoj posledný album však vydala ešte v januári 2016. Od tej doby vyšlo len niekoľko singlov, kde sa rodáčka z Barbadosu objavila ako hosťujúci interpret. Oveľa viac sa však Rihanna venuje svojej značke kozmetiky a spodného prádla, na ktoré upozornila aj tentokrát.

Speváčku Rihannu môžeme pokojne označiť za vlasového chameleóna. Začínala ako dlhovlasá brunetka, neskôr sa preslávila s krátkym mikádom, potom zabodovala dlhou červenou hrivou, ktorú neskôr vymenila za blond účes. Výnimkou v prípade RiRi neboli ani dredy či afro. 


Teraz sa Rihanna opäť vrátila ku krátkemu účesu, s ktorým nafotila aj sériu fotografií pre špeciálnu Pride kolekciu jej značky spodnej bielizne SavagexFenty. V prípade Robyn niesu takéto fotografie ničím výnimočným a jej fanúšikovia sú zvyknutí aj na oveľa odvážnejšie pózy. Hlavnou však teraz ostáva myšlienka, nakoľko kúpou Pride kolekcie podporíte jednu z 5 organizácií, ktoré pomáhajú a podporujú LGBTQIA komunitu.

Rihanna sa na rozdiel od iných značiek spodnej bielizne snaží dať možnosť výberu aj tým ženám a mužom, ktorí nespadajú do tradičnej klasifikácie konfekčnej veľkosti. V ponuke sú veľkosti od 32A až do 44DDD, respektíve XS-XXXL. Ceny produktov pritom začínajú už na sume pár desiatok eur. “Moja vízia bola inkluzívnosť a to, aby sa ženy vždy cítili spokojne a vyjadrovali svoju ženskosť cez malú čipku, korzet či podprsenku,” priznala Rihanna.

Zdroj foto: instagram.com/badgalriri/ 

Komentáre