Skoncovala s nadváhou. Rebel Wilson sa stráca pred očami!

Ideál krásy je v Hollywoode mimoriadne prísny a ten, kto ho nespĺňa, má zvyčajne smolu. O to väčšiu popularitu si po celom svete získala Rebel Wilson, ktorá dokázala preraziť aj napriek tomu, že mala od vyziabnutej modelky ďaleko. Dnes by ste však bacuľatú herečku zrejme nespoznali.

Austrálska herečka Rebel Wilson mala v minulosti v zmluve klauzulu, ktorú by zrejme väčšina žien okamžite odmietla. Slávu na striebornom plátne si získala ako sympatická bacuľka, o ktorú hollywoodske štúdia prísť nechceli. Filmové spoločnosti tak herečke akékoľvek chudnutie zakazovali. 

Odporúčame: Kráska Chrissy Teigen prehovorila o strate svojho syna


Blondínka sa však na odporúčania svojich agentov vykašlala a schudla zhruba 20 kíl. "Vôbec to nebolo o tom, že by som chcela schudnúť určitý počet kíl. Skôr so sa chcela mentálne vysporiadať s tým, prečo som sa prejedala a mala prácu, kde mi platili za to, aby so bola čoraz väčšia. To vám môže v hlave narobiť poriadny zmätok.“ Rebel bez okolkov priznáva, že nemá žiaden recept na úspech, skúšala totiž niekoľko druhov diét a cvičení v čom jej pomáhal osobný tréner.

Dôkazom obrovskej premeny, ktorou si herečka za posledný rok prešla je tiež to, že v rovnakej červenej róbe britskej značky Safiyaa, akú si v minulosti obliekla aj Meghan Markle, vyzerala aj Rebel očarujúco.

Prečítajte si aj: Chceš byť krásna ako Jennifer Lopez? Vieme, ako na to!

Zdroj foto: instagram.com/rebelwilson

Komentáre