Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká? Prečítajte si v našom horoskope (2. časť)

Čo vám predpovedajú hviezdy? Prečítajte si náš horoskop na aktuálny týždeň.

Škorpión
Máte pocit, že vaša práca vám zarába, no vy nemáte možnosť byť dostatočne kreatívny. Každým dňom odumiera kúsok z vášho vnútra. Čo s tým budete robiť? Spln prináša precitnutie do vašich talentov aj túžob stať sa stredobodom pozornosti v umeleckom odbore. Na druhej strane mnoho s vás si možno želá deti viac ako mať nejakú kariéru. To vám nedáva ani zmysel a je načase si usporiadať priority podľa toho, ako to naozaj cítite.

Strelec
Rodina je momentálne ohnisko sústredenia vo vašom živote. Nasledujúci spln bude chcieť urobiť poriadky v dynamike, akú ste dlho nechali plynúť aj napriek tomu, že je toxická. Máte určité ilúzie do budúcnosti, a pokým ich neuvidíte čierne na bielom chcete si túto ilúziu nechať pre seba. No spln by vás rád oslobodil. Nebojte sa ponoriť hlbšie do toho kam smerujete a kto vás naozaj ťahá dole v ceste. Možno je čas opustiť dobre známe prostredie a ísť si vlastnú cestu.

Kozorožec
Spln vám ukáže kto je váš skutočný priateľ a či fungujú vaše súrodenecké vzťahy. Nazývate niekoho rodinou alebo súrodencom, no iní to tak nevidia? Máte ešte stále zalepené oči a dávate niekomu vo svojom okolí priveľkú hodnotu. Je čas ich všetkých posadiť na to správne miesto a nechať si priestor pre ľudí, ktorí budú o to miesto vo vašom živote stáť a ochotní bojovať. Nepoľavujte len zo zvyku alebo ľútosti. Súrodencov aj priateľov si môžete vybrať.

Vodnár
Spln vám vráti určité traumy ohľadom zarábania peňazí a stávaní sa dospelým, za seba zodpovedným človekom. Možno ste dospeli a osamostatnili sa veľmi rýchlo a neužili ste si spoločné zdroje blahobytu s inými. Komu môžete veriť okrem samého seba a zveriť mu svoj priestor alebo financie? Nemusíte na všetko byť sami a ani si svojou samostatnosťou utvrdzovať ego. Nikto o vás nepochybuje a ani o vašej individualite, spln však chce, aby ste sa naučili zdieľať a dôverovať iným.

Ryby
Spln vám rozbije vaše ružové okuliare o vašich milostných vzťahoch, klientoch alebo dlhodobých priateľoch. Môžu sa vám spustiť konflikty iba preto, aby ste raz a navždy uvideli vlastnú tvár v ľuďoch, na ktorých nadávate, a s ktorými sa neviete zosúladiť. Nebude to príjemné a budete sa chcieť odpojiť z týchto situácií, no vydržte toto všetko má vyšší zmysel. 

Napíšte nám, či nás vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@ AltairAstrology@gmail.com


Komentáre