Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Tento týždeň nás čaká druhé zatmenie jari, preto je podstatné sa naň pripraviť. Zatmenia vedia byť citeľné a vnímateľné aj mesiac dopredu a hlavne 3 až 6 mesiacov po! Takže to nie je žiadna sranda, čo sa týka jeho vplyvu. Je dôležité pozrieť si vo vašom osobnom Horoskope či máte Asc, Slnko alebo Mesiac na stupňoch 17-18-19-20-21 v Blížencoch, Strelcovi, Rybe alebo Panne. Ak áno, zatmenie sa dotýka priamo vás! Poprípade ak máte osobnú Planétu v tomto postavení, môžete podľa jej pozície charakteru vydedukovať o aké zmeny sa môže jednať. Keďže máme nov v spojení so zatmením, nie lenže príde niečo nové do nášho života, ale bude to riadne veľký balíček! Toto zatmenie sa deje pri Dračej Hlave a teda má pre nás Vesmír akýsi darček. V akej oblasti môžete očakávať čosi nové a prevratné si povieme v týchto Horoskopoch. 

Baran
Niečo nové sa formuje vo vašich priateľstvách, a vzťahoch s priateľmi, kolegami, kamarátmi a susedmi. Môžete vycestovať za novým životom. Môžete stretnúť signifikantných ľudí do biznisu alebo pre marketing. Môžete začať nový kurz, školu, workshop alebo iný vzdelávací program.  Taktiež sa môžete pohrabať vo svojom podvedomí a očistiť si všetky vzorce, ktoré vás doposiaľ držali v ťažkých skúškach. Budete schopní preladiť svoju myseľ.

Býk 
Niečo nové sa formuje vo vašom osobnostnom ponímaní svojej vlastnej hodnoty a vašich priorít. Môže sa vám rozpadnúť staré ego – tela a nahradiť ho nový náhľad na život a jeho vzácnosti. Mnohí sa môžete pod vplyvom tohto zatmenia obohatiť vďaka dobrej investícií alebo počúvaniu vašej intuície. Výhodné pre zmenu jedálnička, vyčlenenie istých potravín a novej rutiny čo sa týka starostlivosti o telo. Ak ste doteraz mali bloky na úspech, financie alebo hmotné zdroje, môžu sa rozpadnúť a zmeniť na pozitívne.

Blíženci
Zatmenie aj nov sa deje priamo vo vašom znamení, takže môžete očakávať najsilnejšie zmeny vo vašom osude, v chode vášho života a je možné, že sa preštrukturalizuje celé vaše dosavadné fungovanie. Zmeny ktorými prejdeme by mali byť silné a pozitívne, nezabudnite si udržať nohy na zemi, aby ste neodleteli. Môžete očakávať dar od Vesmíru, ktorý vám vráti niečo o čo ste v istej forme prišli pred tým. Podstatné pre vás je ostať otvorenými a flexibilnými tak ako aj ste prirodzene. Tri dni po nove môžete v živote zariskovať a skúsiť niečo čo ste ešte nikdy neskúsili.

Rak 
Zatmenie a Nov sa bude dotýkať u vás vášho nevedomia a vašej nehmotnej stránky života. Povedala by som, že čosi čo vás mohlo dlho bolieť zmizne, vylieči sa, uzatvorí sa jazva alebo sa bolesť zmení. Máte u vás Venušu aj Mars takže je dosť možné, že isté dary prídu v podobe soulmate vzťahov alebo financií zo vzdialených zdrojov. Dokonca isté zdravotné ťažkosti ak ste to mali horšie sa môžu ukončiť. Môžete získať silné spirituálne vnuknutie alebo cítiť, že vám Vesmír poslal niečo za čo ste sa dlho modlili. 

Lev
Zatmenie a nov vás donúti uvedomiť si vyšší zmysel svojej existencie a opäť sa posunúť kúsok vpred vo svojom formovaní sa vo svete. Budete chcieť dosiahnuť ďalšiu métu,  pohnúť sa o krok ďalej v sebe samom. Nasmerovať sa do sveta, do kolektívu a rozhodiť siete hoci aj online, ktoré sa budú týkať vašeho sna. Nezabúdajte, že máte všetko vo svojich rukách a hoci sa mnohí môžete zapodievať nad negatívami, nov sa postará o to, aby ste pochopili, čo je v tomto období to najúžasnejšie. 

Panna
Pre vás zatmenie a nov môže byť ťažký, jeho energie frustrujúce alebo môžete prechádzať cez ťažké obdobie a cítiť sa negatívne. Treba si dávať pozor na rozhodnutia ktoré by mohli ovplyvniť vašu kariéru, postavenie alebo status len kvôli egu alebo nedomyslenej reakcií. V prípade, že sa dostanete do konfliktu  dbajte na to, aby ste neurobili nič negatívne voči niekomu druhému, pretože sa vám to vráti ako bumerang. Taktiež nemeňte prácu kým je mesiac v Blížencoch. Skúste vydržať najsilnejšie dni v tichosti a posuňte sa s Mesiacom v Rakovi. 

Váhy
Pre vás Zatmenie prináša skvelé energie a podporné aspekty, bude super ak sa začnete sústreďovať na cestovanie. Na sny ktoré ste vždy mali a hanbili ste sa povedať ich svetu. Ak chcete ísť urobiť a urobiť si ďalšiu školu, alebo učiť sa online, alebo ísť k niekomu koho obdivujete na stáž, je ten správny čas. Nebojte sa zariskovať za niečo čomu veríte hlboko vo svojej duši. Nov sa bude uberať smerom k expanzií a hlavne pri vás to môže znamenať prehodenie dosavadnej perspektívy. Niečo nové vás prekvapí v čo veríte sa stane realitou. 

Škorpión
Vy sa cez toto zatmenie budete vedieť transformovať cez svoje podvedomie do nového Ja. Pozriete sa na seba novými kritickými očami a uvidíte všetko to čo vás limituje. Avšak nebudete sa to snažiť iba tak zahodiť, ale naozaj integrovať čo sa deje vo vás a ako sa to prejavuje navonok. Prejaví sa u vás fénix a zbaví vás dlhodobého trápenia sa a seba-sabotážneho sklonu. V druhom rade môžete získať nejakú nečakanú pomoc, dar alebo službu od niekoho, čo vás poteší :)

Strelec
Vy tento rok máte naložené a toto je opäť ďalšia Vesmírna udalosť, ktorá vás nemusí hladkať po hlave. Záleží na tom ako ste spracovali svoj prvý Spln pred dvoma týždňami a ako sa budete správať teraz. Témou pre vás sú vzťahy, partnerstvo a manželstvo. V týchto oblastiach stále môžete očakávať nečakané zmeny a úpravy. Tí z vás ktorí ste sa rozišli môžete očakávať nových ľudí vstupovať do vašej energie cez situáciu konfliktu alebo nesúhlasu. Najprv hádka potom veď daj mi svoje číslo situácia.

Kozoroh
Vám sa môže pracovne objaviť silná ponuka, ktorá vás môže udržať dostatočne na nohách. Môžete byť super extra mega zaneprázdnení a vytvárať si ešte viac práce ako zvyčajne, ak si nedáte pozor koľko hovoríte áno na projekty, ktoré nemajú budúcnosť? A dozviete sa aj hlbšie veci, napríklad prečo sa vám stalo alebo deje vo vašom tele a dokážete sa vyliečiť ak ponímate všetko, čo do toho zapadá aj mentálnu rovinu aj citovú aj fyzickú. Možno príde k vám tréner alebo osoba, ktorá vás motivuje do zmien. A v priebehu pol roka roka sa môžete veľmi trasformovať. 

Vodnár
Vám táto energia chce ukázať, že nech sa nachádzate v akomkoľvek scenári a veku, stále môžete nájsť miesto, v ktorom sa cítite akoby ste práve začali žiť. Budete trigernutý na to , aby ste si začali svoj život užívať, aby ste boli šťastnejší, mali viac kultúrneho vyžitia. Možno sa troška odtrhnete z reťaze, zafarbíte si vlasy, dáte si tetovanie a začnete vymetať kluby, alebo divadlá a kiná s priateľmi, s ktorými sa znova budete cítiť ako malé deti. Práca a nadšenie do vašeho vnútorného dieťaťa, alebo aj nový život s deťmi. 

Ryby 
Pre vás sa veľký tresk udeje na vašej domácej pôde. Veľký posun, konflikt, pretlačené energie a frustrácia môže vyvrcholiť medzi vami a vašou rodinou, alebo na mieste, kde žijete a bývate, či s ľuďmi, s ktorými bývate alebo sa zdržujete najviac. Zatmenie vytvorí silnú napnutú energiu, ktorej cieľom bude vystreliť ako šíp a prebúrať sa cez nepriazeň a narobiť bordel, ktorý vás ale oslobodí. Nebojte sa stanoviť si hranice alebo sa postaviť ostatným za svoje osobné blaho a šťastie vašej rodiny. 

Www.altairastrology.com

Komentáre